[FS] In-Game Object Editor (Prevedeno)

Započeo iYoko, April 05, 2010, 18:25:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

iYoko

Ovo je FS gdje mozete postavljati objekte u igri - napravio breadfish, Worthy, a preveo iYoko.

Ovo je prosirena verzija ovog editora kojeg vidite ovdje:

SA-MP Ingame Object-editor
Koristi IsPlayerAdmin(playerid), dakle morate biti ulogirani u RCON.

--------------------------------------


Lista komandi:

* /ododaj [id modela] [ime] - Doda novi objekt pokraj igraca i odabere ga
* /okopiraj [ime] - Napravi kopiju odabranog objekta*
* /obrisi - Obrise odabrani objekt*
* /omodus [m_xy|m_z|r_xy|r_z] - Odabere modus za uredjivanje odabranog objekta (pomice po mapi-X/Y Smjer, pomice po mapi Z-Smjer, Rotira objekt X/Y Smjer, rotira onjektZ Smjer*
* /osljedece - [NERADI]
* /odaberi [ime] - Odaberi objekt po imenu (ime koje ste odabrali dadavajuci/kopirajuci objekt)
* /onosi <daljina> - 'Zaljepi' objekt za igraca pa vi objekt pomicete trceci/hodajuci.
* /ospusti - Spusti objekt zaljepljen sa /onosi*
* /ofaktor [faktor] - Pokazuje povecanja ubrzanja (Npr. ako je faktor 5x objekt se krece 5 puta brze)
/opomoc - prikazuje sve komande
/ospremi - sprema sve objekte u datoteku BREAD_OED.TXT
/oponisti - Kad odaberete objekt, ovako ponistite odabir.
/oidido [ime] - idi do objekta

OVO MOZETE RADIT I SA MENIOM KOJEG AKTIVIRATE SA SHIFT


Procitaj ovo:
Pocinjete uredjivati objekt sa tipkom za cucanje (C), kamera se onda usmjeri prema objektu i prati ga dok ga ti pomices sa W,A,S,D.
Kada ustanes sa tipkom za cucanje (C) vise ne drzis objekt i mozes normalno igrati.


Download:
http://www.mediafire.com/?gnjzgjzzyiw


M-Gun



Moze ti jako lako crashat server ako pogrijesis ID.. btw. korisno je to :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nastoe

Ma ovaj sam jos davno koristio ja i jedan [03]Garsino radimo jednu takvu skriptu...Pa ce te vidjeti kako je dobra ovo je vec stara ;)

Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:14:38 PRE PODNE
Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Pravljenje vrata je napravio Seif, a za TextDrawowe sam imao i ja ali bolje naucis ako radis rucno.....

Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:17:41 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:14:38 PRE PODNE
Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Pravljenje vrata je napravio Seif, a za TextDrawowe sam imao i ja ali bolje naucis ako radis rucno.....
Nisam ni rekao da sam ja napravio XD :D :D Ja polako guram nisam ja dosao do toga da mogu napravit nesto da mozes u igri pravit objekte il vrata :D Al to se slazem da je bolje kad radis rucno ;)!
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:20:25 PRE PODNE
Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:17:41 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:14:38 PRE PODNE
Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Pravljenje vrata je napravio Seif, a za TextDrawowe sam imao i ja ali bolje naucis ako radis rucno.....
Nisam ni rekao da sam ja napravio XD :D :D Ja polako guram nisam ja dosao do toga da mogu napravit nesto da mozes u igri pravit objekte il vrata :D Al to se slazem da je bolje kad radis rucno ;)!
Pa tu imas samo par funkcija npr. AttachObjectOnPlayer (neznam tocno XD) i ta funkcija ti je za pomicanje objekta....Ima jos nekoliko stvari ja i jedan [03]Garsino cemo napraviti jednu takvu skriptu pa cu je bas ovdje staviti kad je zavrsimo

iYoko

Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:25:04 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:20:25 PRE PODNE
Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:17:41 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:14:38 PRE PODNE
Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Pravljenje vrata je napravio Seif, a za TextDrawowe sam imao i ja ali bolje naucis ako radis rucno.....
Nisam ni rekao da sam ja napravio XD :D :D Ja polako guram nisam ja dosao do toga da mogu napravit nesto da mozes u igri pravit objekte il vrata :D Al to se slazem da je bolje kad radis rucno ;)!
Pa tu imas samo par funkcija npr. AttachObjectOnPlayer (neznam tocno XD) i ta funkcija ti je za pomicanje objekta....Ima jos nekoliko stvari ja i jedan [03]Garsino cemo napraviti jednu takvu skriptu pa cu je bas ovdje staviti kad je zavrsimo
Mislim da nema AttachOcjectToPleayer nego da su nes komplicirali xD

nastoe

Citat: [EFS] iYoko poslato April 06, 2010, 11:45:53 PRE PODNE
Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:25:04 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:20:25 PRE PODNE
Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 06, 2010, 11:17:41 PRE PODNE
Citat: [LG]  The_Game poslato April 06, 2010, 11:14:38 PRE PODNE
Imo sam ja ovo al nisam prevodio. Imam isto za pravljenje Textdrawa u igri i pravljenje vrata u igri :) :) Al je ovo dosta korisno.
Pravljenje vrata je napravio Seif, a za TextDrawowe sam imao i ja ali bolje naucis ako radis rucno.....
Nisam ni rekao da sam ja napravio XD :D :D Ja polako guram nisam ja dosao do toga da mogu napravit nesto da mozes u igri pravit objekte il vrata :D Al to se slazem da je bolje kad radis rucno ;)!
Pa tu imas samo par funkcija npr. AttachObjectOnPlayer (neznam tocno XD) i ta funkcija ti je za pomicanje objekta....Ima jos nekoliko stvari ja i jedan [03]Garsino cemo napraviti jednu takvu skriptu pa cu je bas ovdje staviti kad je zavrsimo
Mislim da nema AttachOcjectToPleayer nego da su nes komplicirali xD
Ma znam da nema to sam sada izmislio ali ima jedna takva slicna funkcija koja zakaci objekt za igraca...

Mozete mi dati novi llink? Ovaj neradi, a treba mi to ;)
Skriptam za pare


Citat: [AG] нιÑ,мαη.ιηc poslato Decembar 11, 2011, 01:59:20 PRE PODNE
Citat: Memorexâ,,¢ poslato Decembar 11, 2011, 01:22:11 PRE PODNE
Mozete mi dati novi llink? Ovaj neradi, a treba mi to ;)

Pa refreshas temu od godinu dana   :-[
hitman ajde plači zato sta je refreshao!
ako nesto nije dobro napravio zato su tu moderatori! a ne ti....