Odg: [Pomoc]Pomozi te mi molim vas !

Započeo nikoladsa, Avgust 06, 2012, 12:33:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nikoladsa

Skripta koju koristim: Moj GM od 0
Detaljan opis problema:Kako da napravim kada igrac ubije nekoga da dobije odredenu svotu novca....i kada izade iz igre i ponovno ude da mu se taj novac sacuva..ili da za njeg moze sebi kupiti auto ili kucu jer ja pravim RP/DM server...tako da se zaradiva ubijanjem nekoga i da za te pare moze kupiti kucu auto i tako to ......Molim vas pomozite .. :))
Dio skripte:Ako neki dio treba nije problem stavicu !
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Ajde probaj ovako

Pod OnPlayerDeath dodaj

GivePlayerMoney(killerid,1000); // kada igrac ubije nekoga dobija 1k,mozes promjeniti ako je puno/malo
GivePlayerMoney(playerid,-500); //igrac koji umre gubi 500$,mozes promijeniti

nikoladsa

Stavicu ja to ,,a kada izade  npr zaradi 50k kada izdade i ponovno ude oce li opet imat 50k ,,kontas jer ja sam tek dana sposo radit  svoj mod...pa neznam jer sprema pare

Citat: nikoladsa poslato Avgust 06, 2012, 13:22:08 POSLE PODNE
Stavicu ja to ,,a kada izade  npr zaradi 50k kada izdade i ponovno ude oce li opet imat 50k ,,kontas jer ja sam tek dana sposo radit  svoj mod...pa neznam jer sprema pare
pa ako nisi napravio da ti cuva statse onda ti nece ostajati novac.

nikoladsa

Pa kako cu napraviti da mi cuva statse ! Daj mi nesto pa da ubacim to !


nikoladsa

Znaci treba mi ovaj YSI nesto jeli ? ...mogu ja uzet iz nekok moda ovaj ysi ..kako to da ubacim ?

vlado_plavsic

Citat: nikoladsa poslato Avgust 06, 2012, 13:42:28 POSLE PODNE
Znaci treba mi ovaj YSI nesto jeli ? ...mogu ja uzet iz nekok moda ovaj ysi ..kako to da ubacim ?

YSI je skup pawn lybariesa.Ili ti na srpskom skup poboljsanja pawn jezika.Tebi treba samo y_ini inc koji sluzi za brzo upisivanje podataka u ini fajl.Njega skini i prouci.

nikoladsa