[Pomoc] Ime

Započeo Ukisa[pwnExpert], Avgust 04, 2012, 01:14:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Extreme a.k.a. Snooker poslato Avgust 04, 2012, 13:32:11 POSLE PODNE
if(PlayerInfo[playerid][pDonator] == 0)//Sad ne znam tvoju donator varijablu i kako podesavas ako je donator ili ne
{
    new namestring = strfind(plname, "_", true);
    if(namestring == -1)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Imigracioni Odsek: Vase ime nije prihvatljivo.");
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
        Kick(playerid);
    }
    return 1;
}


problem je sto na toj provjeri accounti jos nisu ucitani :) i PlayerInfo[playerid][pDonator] je = nicemu :) 

Citat: Extreme a.k.a. Snooker poslato Avgust 04, 2012, 13:32:11 POSLE PODNE
if(PlayerInfo[playerid][pDonator] == 0)//Sad ne znam tvoju donator varijablu i kako podesavas ako je donator ili ne
{
    new namestring = strfind(plname, "_", true);
    if(namestring == -1)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Imigracioni Odsek: Vase ime nije prihvatljivo.");
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
        Kick(playerid);
    }
    return 1;
}


Brate meni treba da ako on stavi sam da ga kick ali ako mu ja stavim da ga ne kick  8)
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D

BUMP! Zna li neko ??  :'(
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D

new namestring = strfind(plname, "_", true) || strfind(plname, "NEKOIME", true)
if(namestring == -1)
{

Citat: [NL]Casper_Pwn poslato Avgust 04, 2012, 17:39:13 POSLE PODNE
new namestring = strfind(plname, "_", true) || strfind(plname, "NEKOIME", true)
if(namestring == -1)
{


Jel ce sada moci preko cmd /changename da ostane ime ??
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2012, 20:00:43 POSLE PODNE od |UkiShA|ModExpert|Pawno|
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D

Citat: Phat-Jo[.pwn] poslato Avgust 04, 2012, 14:42:08 POSLE PODNE
Citat: Extreme a.k.a. Snooker poslato Avgust 04, 2012, 13:32:11 POSLE PODNE
if(PlayerInfo[playerid][pDonator] == 0)//Sad ne znam tvoju donator varijablu i kako podesavas ako je donator ili ne
{
    new namestring = strfind(plname, "_", true);
    if(namestring == -1)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Imigracioni Odsek: Vase ime nije prihvatljivo.");
        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
        Kick(playerid);
    }
    return 1;
}


problem je sto na toj provjeri accounti jos nisu ucitani :) i PlayerInfo[playerid][pDonator] je = nicemu :)

I mene zanima , nisam hteo temu otvarati , a ako hocu da samo admin moze imati ime u obliku Admin , da stavim da je namestring = 1?

ucitavanje acconuta prije potvrde passworda pa nezz :D ....morao bi na komande stavit provjeru dali je igrac logovan ....ja bih radje napravio neki fajl u kojem ce se spasavat dozvoljena imena da nebi morao svaki put skriptu rekompajlat ...msm razumijes me sta ti govorim

npr fajl premiumusers.ini i iz njeg da iscitava imena koja su dopustena bez _ :)
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2012, 20:42:22 POSLE PODNE od Phat-Jo[.pwn]

Razumem te je ali ne znam kako to da uradim  :'(
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D