Egrotusi TDM uskoro online :) [forum adresa]

Započeo CadrRa, Avgust 01, 2012, 20:48:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima,Egrotusi TDM zajednica je trebala davno da bude aktivna,ali ni sam ne znam zasto sam prestao da radim na tom projektu. Server se vraca,i trebao bi biti online vec sutra sa full opisom.

Ovdje sam da vam predstavim nas forum. Forum jos nije gotov,ali do sutra ce sve biti sredjeno.
Adresa foruma - www.egrotusi-tdm.game.ba
Registrujte se,ocekujemo vas. Pozdrav.

Nekoliko slika:

POZDRAV SVIMA!

...Neno...

Sretno reperu,uskoro betl ?  :D

Nego,vidio sam da ti je falio antichit za otvaranje,skinuo si neki ili si sam svoj napravio ?

Citat: ...Neno... poslato Avgust 01, 2012, 21:48:50 POSLE PODNE
Sretno reperu,uskoro betl ?  :D

Nego,vidio sam da ti je falio antichit za otvaranje,skinuo si neki ili si sam svoj napravio ?
Nemam ga jos uvijek,najvjerovatnije cu probati sa JB,makijev mi zadaje neke problemcice,kupim gun ono me kicka,uzmem hp kicka... Dje cu ja sam napraviti svoj ac,ti si lud haha :D
A betl kad hoces  :D
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2012, 22:07:45 POSLE PODNE od [Egrotusi TDM] CadrRa


Sretno,samo lv je po meni malo pre velik za Tdm..

Citat: Cypress poslato Avgust 02, 2012, 07:05:55 PRE PODNE
Sretno,samo lv je po meni malo pre velik za Tdm..
To sve zavisi od kolicine igraca  ;)
ON Sretno..

Spawn bandi nije previse udaljen,znaci sve bande su tu negdje.. Hvala svima




vlado_plavsic

Koliko ga radis,ispasce najbolji na balkanu...Srecno <33

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Avgust 02, 2012, 13:13:29 POSLE PODNE
Koliko ga radis,ispasce najbolji na balkanu...Srecno <33
hahahha pa budaloooo,ja bolan kad radim to mora da bude najbolje  :D  :D .A bit ce najbolji zato jer nema skoro nijedan na balkanu  :D .Hvala plavi <3  :-*

Srecno brate  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Sretno pede.ru  :D
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2012, 15:54:51 POSLE PODNE od [UB]David