[GameMod] [0.3x] E xplosion Roleply Alpha V.1.0 || New download Mirror ||

Započeo sch, Avgust 01, 2012, 16:38:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma sta serete vise NEMA TROJANCA ja sam isprobao.....

Ima Trojanac ,zavisno kao kakav antivirus ima i nismo budale da lazemo ,ali to nije ni bitno bitno je da je mod dobar

Citat: Johnny-24 poslato Avgust 03, 2012, 11:17:36 PRE PODNE
Ma sta serete vise NEMA TROJANCA ja sam isprobao.....

E imate sigurno stare kompjutere sa starijim verzijama antivirusa i nemojte se pametni praviti .


Rex

Pa sada jeli ima ili nema trojanac i jeli se smije skinuti ovaj moda sada?

Pogledajte moj potpis kliknite na sliku da se povea i videcete gde se virus nalazi.

sch

*

Eto sada sam opet sredio  i skinuo sam AVG I nije mi naÅ¡ao niÅ¡ta a obrisao sam sscanf2.dll i sada vidi radi li? Kako sve treba? I scan opet.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Rex

Moze li sada link od ovoga moda samo bez toga trojanca jel mi mod treba i molim vas ako je moguce sto prije da mi posaljete mod ili na na PM ili daj link bilo ko treba mi daj moddddd :'( :'( :'(

sch

*

Citat: Rex poslato Avgust 03, 2012, 21:38:55 POSLE PODNE
Moze li sada link od ovoga moda samo bez toga trojanca jel mi mod treba i molim vas ako je moguce sto prije da mi posaljete mod ili na na PM ili daj link bilo ko treba mi daj moddddd :'( :'( :'(
Evo stavio sam novi download link bez trojanca,slobodno skini!
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Po opisu je dobar.. Samo ima virus  :-[
U svakom slucaju pohvala za trud 7/10  8)
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D

nikoladsa

Imam neka pitanja molim te odgovori ...Kako se stavljaju kuce i to na buy...i kako kad nestane auta kad se sva pokucuju kako se auta dodaju

sch

*

Citat: nikoladsa poslato Avgust 04, 2012, 01:44:18 PRE PODNE
Imam neka pitanja molim te odgovori ...Kako se stavljaju kuce i to na buy...i kako kad nestane auta kad se sva pokucuju kako se auta dodaju
Dodaj gdje je tmao kuce.cfg i tamo dodajeÅ¡ koordinate i podesiÄ' MAX_HOUSES +1 viÅ¡e nego Å¡to je ,a vozila dodajeÅ¡ u Cars.cfg
:) Samo moraš skužiti one kodove kako bi dodao.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

kako ide komanda port ?
Balkan Owner RPG [Otvaranje 10.08. 20:00H]
IP :46.4.48.149 :7780

Sta da radim kad odem da kupim kucu iem na /kupovina onda kuca i onda mi izbaci ukucajte pin kod i bilo sta da ukucam pise pogresili ste pin kod :-\
Ako vam treba pomoc oko skriptanja ili bilo cega add me na SAMP FB Profil

http://www.facebook.com/markos696