[Pomoc]World of Warcraft

Započeo [JB:RP]Esse, Jul 31, 2012, 14:30:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako skinuo sma wow i sada sam sve instalirao i nikako nemogu da napravim account napravin ga na bettle.net i sve potvrdim ali kada ukucam u wow da se logiram nece da se logira sta trebam uradit ??? jel trebam nesto na bettle net uradit jos ili kaj moze detaljna pomoc ili ako ima ko da dadne acc koji ne koristi ??

Pa trebas placat svaki mjesec 100kn,oko 12â,¬.

a imas kao test neki free 15 dana koliko li vec ali nemozes da udjes u guild itd ako vec hoces da igras uplati, igrica nije losa  ;)

a jel se moze ikako skinut igra sa pira... da se neplaca a da se moze igrat?? ili da kupim igru u cd shopu ocu li morat placat svaki mjesec?

Znaci za igranje na serveru, a neplacanje najbolje ti je igrat na Magic WoW-u ili Molten-u..eto samo cu ti to reci.. samo realmlist namjesti i registriraj se..
Ex wOOt?!

Citat: forzza^^ poslato Avgust 01, 2012, 18:18:56 POSLE PODNE
Znaci za igranje na serveru, a neplacanje najbolje ti je igrat na Magic WoW-u ili Molten-u..eto samo cu ti to reci.. samo realmlist namjesti i registriraj se..

Jok magic wow, molten-wow igraj najaci server! Nisam igrao pola godine, ali mislim da su ubacili  i kataklizmu

znaci taj molten je dobar server nema nekih problema sa njime?

Ja sam odavno imao WoW , moras nesto u nekom fajlu da namestis kao 'ip' ili tako nesto ..
ODSUTAN

molten-wow najbolji
a ako ces kupit onda ces jos morat placat dodatnih 100 kn mjesecno

necu kupovat igrat cu na moltenu a da vas pitam jos prije sam igrao i zaboravio sam koji lik moze stvarati teleportacije na razna mjesta tj da svi mogu uci?

vlado_plavsic

Citat: [JB:RP]Esse poslato Avgust 02, 2012, 11:28:01 PRE PODNE
necu kupovat igrat cu na moltenu a da vas pitam jos prije sam igrao i zaboravio sam koji lik moze stvarati teleportacije na razna mjesta tj da svi mogu uci?

Mage.Moras da izucis kod trenera koji su za to.To je za veliki level.

imas sada i piratski server cataclysm nemoras placat :D

al bolje igraj na moltenu

moras namjestit realmlist prije igranja

pa kad skidam sa moltena vec je namjesten kod njih relamlist...

A jel moze teleport priest pravit? kad istrenira