Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Citat: Virtex poslato Avgust 23, 2012, 21:26:08 POSLE PODNE
Ovaj partizan samo gubi, a igraju baš ko da je prodana utakmica.. Sve neki pokušaji.

Dali su 2 gola u gostima.Dosta.

...Neno...

3-2,pu..

Sreca sto je playoff i sto su u gostima igrali tako da sad ispadne da je 3-3 a jos igramo kod kuce,e ako izgubimo otici cu u beograd i sve ih redom sramotit

Evo napravio za Panj Hosting hahah


Lagao sam sam sebi da cu 5 dana bez GRa :D


Virtex je li to Americki Staford kod tebe u avatar ja sam kupio stene danas od 3 mjeseca americki staford isti kao taj na slici samo sto je taj masu veci je li to staford kod tebe ili americki buldog ?:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

jedvo cekam OG covjece svi rper-i koje ja znam sa BM

sad su dosli na OG

lelgo rp-a ce bit :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: [VG]SpawneR poslato Avgust 24, 2012, 10:08:05 PRE PODNE
[quote author=[OG]panameR. link=topic=49128.msg375788#msg375788 date=1345793179]
jedvo cekam OG covjece svi rper-i koje ja znam sa BM

sad su dosli na OG

lelgo rp-a ce bit :D

Ako bude Hard RP ili pravi RP dolazim sigurno! Nemogu vise da izdrzim sa RPG/DM serverima ...
[/quote]
Takodjer :)
Ali, otidjem cesto na CoA, i tam mi je pretesko igrat :D :D :D ... Mislim, imam samo 12 dolara, ne ide dalje :D :D pravo prezivljavanje.... Ali otisao sam na OG :)

[quote author=[OG:RP]SpawneR link=topic=49128.msg375811#msg375811 date=1345797163]
[quote author=[X:RP] ColdPlay link=topic=49128.msg375804#msg375804 date=1345796631]
Citat: [VG]SpawneR poslato Avgust 24, 2012, 10:08:05 PRE PODNE
[quote author=[OG]panameR. link=topic=49128.msg375788#msg375788 date=1345793179]
jedvo cekam OG covjece svi rper-i koje ja znam sa BM

sad su dosli na OG

lelgo rp-a ce bit :D

Ako bude Hard RP ili pravi RP dolazim sigurno! Nemogu vise da izdrzim sa RPG/DM serverima ...
[/quote]
Takodjer :)
Ali, otidjem cesto na CoA, i tam mi je pretesko igrat :D :D :D ... Mislim, imam samo 12 dolara, ne ide dalje :D :D pravo prezivljavanje.... Ali otisao sam na OG :)
[/quote]

Ma CoA kao neki ekstra server ono [cenzura] obicno... Slabo igraca vidim po ulici ...
[/quote]

Hahahah :D [cenzura] obicno? Sta fali CoA RP-u? Extra server, ja igram tamo ponekad, dosta bolje od GF-a, HARD RP na nivou, mane se skoro i ne mogu nabrojati
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Stvarno Spawner, mozda nisi ni prosao UCP, pa neznas :D :D ... Ali ja negdje bogu iza ledja, na nekoj plazi, kad tamo hitna, policija, dogodilo se ubojstvo... U san fierru, negdje bogu iza ledja, odvija se RP... CoA je meni najjaci Hard-RP server, nema krsenja pravila, uradis 2 puta BH dobijes ban pa ti misli.... Restartiras ruter, opet nemozes uci jer ti je nick banovan, a nemas drugog :D

Ja ti dao primjer, RP je svagdje, a Bog zna di ti vejas...

http://www.youtube.com/watch?v=i5ZJrxylXpM&feature=youtu.be

Prava atmosfera pred otvaranje foruma >.<
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2012, 12:22:42 POSLE PODNE od [RS] Leonov [â„¢]

Na CoA nema toliko puno igraca jer na balkanu igraci ne znaju prepoznati pravi kvalitet i rad.
Puno je servera, sa losom skriptom, koji imaju igrace.

Svakako da CoA zasluzuje vise igraca.
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Vegas.

Citat: |BU|Davidoff poslato Avgust 24, 2012, 05:21:23 PRE PODNE
Virtex je li to Americki Staford kod tebe u avatar ja sam kupio stene danas od 3 mjeseca americki staford isti kao taj na slici samo sto je taj masu veci je li to staford kod tebe ili americki buldog ?:)
Ma može bit i da je pitbul, to mi je drug stavio..  Ja imam italijanske mastife a.k.a Cane Corso

Njhova slika:

Najveći Cane Corso ikada: