Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

ne ne radim sa njim...niti znam da on skripta...aj odoh na plazu...pa cemo posle pricat ...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Avgust 20, 2012, 15:26:05 POSLE PODNE
ako me osoba koja krade mape, krade tudje tutove i takve stvari moze nazvati botom, nek se zapita kako bi mi njega trebali nazivati...toliko od mene... speedy u buduce mi se ne obracaj...ne mogu se sa tobom raspravljati...

e'o ga opet :S.. 1 jedini mapu napravis slicno kao i tamo i odma si kradljivac ma daj.. jebem ti forum i samp-.-

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Avgust 20, 2012, 15:28:10 POSLE PODNE
ne ne radim sa njim...niti znam da on skripta...aj odoh na plazu...pa cemo posle pricat ...
onda ce izgleda bit dvije balkan mafie :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Avgust 20, 2012, 15:29:35 POSLE PODNE
Citat: [BM]Poslednji Don poslato Avgust 20, 2012, 15:28:10 POSLE PODNE
ne ne radim sa njim...niti znam da on skripta...aj odoh na plazu...pa cemo posle pricat ...
onda ce izgleda bit dvije balkan mafie :D

haha.. spoje se u 1 i bit ce: Balkan Balkan Mafia Mafia :D

dje je posrana banka jel moguce da tako spamate ae spamajte na ovo pitanje

Dje je banka u LV
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: |SL| Richie poslato Avgust 20, 2012, 16:06:07 POSLE PODNE
dje je posrana banka jel moguce da tako spamate ae spamajte na ovo pitanje

Dje je banka u LV
daj ip i pokazem ti
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

kakav ip? Nemam ti ja no vidji nekako da slikas mapu pa u paint oznaci :D ili mi ovako reci kako se zove
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: |SL| Richie poslato Avgust 20, 2012, 16:53:52 POSLE PODNE
kakav ip? Nemam ti ja no vidji nekako da slikas mapu pa u paint oznaci :D ili mi ovako reci kako se zove
znas ono kad se ulazi u lv kraj onog four a dragon e tim putem znaci imas 2 trake za vozit i jednu za parking  e tom cestom ides do kraja i onda ti je desno
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Avgust 20, 2012, 17:03:56 POSLE PODNE
Citat: |SL| Richie poslato Avgust 20, 2012, 16:53:52 POSLE PODNE
kakav ip? Nemam ti ja no vidji nekako da slikas mapu pa u paint oznaci :D ili mi ovako reci kako se zove
znas ono kad se ulazi u lv kraj onog four a dragon e tim putem znaci imas 2 trake za vozit i jednu za parking  e tom cestom ides do kraja i onda ti je desno
e znaÅ¡ ti Ä'e onaj vrtuljak na plaži? to nije ni blizu!
et tako si objasnio  :D
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2012, 17:06:11 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™

brate ono je bulevar znaci ima ja idem iz LS sibam onamo pravo 2 trake za skretanje jel? i 3 je parking to o.O

Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

ma ne,znas bola kad ides glavnom LV cestom, pa kad skrenes desno, ides pravo do four dragons, e onda ides lijevo, e nije tu  :D
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2012, 17:29:04 POSLE PODNE od [GL]Artieâ„¢

HVALA VAM KAKAV FORUM NEDA BOG. OMG
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


Citat: |SL| Richie poslato Avgust 20, 2012, 18:15:42 POSLE PODNE
HVALA VAM KAKAV FORUM NEDA BOG. OMG
Pa jebote b** ko kaže da mi sve znamo tvoj jebeni server idi i traži jebote na šta ti mi ličimo. Jebna glupa retardirna dica.