Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Gledao sam nesto ove prijasnje postove.Cuo sam da se spominje SAMP deathrun.

Bilo bi dobro ako ima ko volje da uradi to :D.

Zlatan_Ibrahimovic

Ali pitam se kako bi to sve bilo uradjeno :P.
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2012, 21:35:56 POSLE PODNE od ED | FЯ3AΚ

Oslo 11m na pokeru u pizdu materinu  8)

Hahhahahahhaha :D

Status sa jedne stranice (morbidne): "a jebes fudbal...i hrvati i srbi levati u fudbalu...ajmo mi ratovati...to bar znamo"

hahahahahhahahahhahaa :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA O ISUSOVA MAJKO HAHAHAHAHAHAH  :D dobro je reko  :D :D :D

dje sam ono usteko onaj svoj plasticni pistolj sa vasera na kuglice majku li mu  :D :D

ma daj što moj stari kaže 22 budale trce za jednom loptom on bi im dao svakom po loptu.

...Neno...

Ma bacaju se na nju ko Blanka Vlasic  ???

EDIT:Ono malo sto sam gledao Srbija - Irska nemogu da vjerujem,lopta dodje do Stojkovica odma svi UUUUUUUUUUUUUUUUU gledam koji qurac i navijaci sve bi ih trebalo poizbacivati,umjesto da ohrabre igrace oni ih obeshrabljuju ;)
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 00:12:11 PRE PODNE od ...Neno...

ma ne.. sve to treba na goli otok!

2:4 izgubili od Svicarske  8) Jebenica, ovaj Stimac nema pojma, necemo ni kvalifikacije proc! -.-" bilic se mora vratit  :'(  :D


Citat: MT3 bolinx poslato Avgust 16, 2012, 00:57:58 PRE PODNE
2:4 izgubili od Svicarske  8) Jebenica, ovaj Stimac nema pojma, necemo ni kvalifikacije proc! -.-" bilic se mora vratit  :'(  :D

ma mi smo 0 bez bilića... ja mslm da je nama jedina Å¡ansa da doÄ'e bilić ili strani trener -.-

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Jebeš i Štimca i Bilića, ocemo Ćiru :D

Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 10:47:28 PRE PODNE od [X:RP] ColdPlay

...Neno...

Da ti tvoj cika Ciro nesto kaze  :D

btw dje nadje ovu sliku ko da je glumio u por.nicu  ???

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 10:46:17 PRE PODNE
Da ti tvoj cika Ciro nesto kaze  :D

btw dje nadje ovu sliku ko da je glumio u por.nicu  ???

Evo je, jedna bolja :D :D

Gotti & neno
na pitanje.. da mi to banamo kume?

ma može  :D