Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Ae mars tamo 2 godine tu sam valjda sam zasluzio da imam 1000 postova :'(


Ae mrs, ti si pametan pa nemas ni 800 cuti tu :D




...Neno...

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Septembar 01, 2012, 01:07:15 PRE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Septembar 01, 2012, 00:25:24 PRE PODNE
Dosta bruke Zvezdasi,ajmo,noga  :D Nemozete uci u evropsku ligu a osvojili ste ligu sampiona pihhhh..
E vi ne mozete Tromso pobediti!  :-X ,a mi smo mogli proci samo sto su imali srece za penal,al zato Inter i Rubin HAHHAHAHAHHHAAH
Kad Zvezda bude prva u jelen super ligi do tad ce smak svijeta  :D
Neka,neka,sad ces ti vidjet popu.sicemo od onih iz Bakua,a pobjedit Inter  :D et vidjet ces,tak je uvjek bilo i bice,protim najslabijih izgubimo,protim najjacih pobjedimo  :D

...Neno...

4 ili 5 godina (neznam tacno) smo bili prvaci zaredom,dok nisu dosli drugi maj.muni i usrali klub nacisto,ja se zezam ofc. volio bi i da je Zvezda prosla,jer vidjeti dva srpska kluba u Ligi Evrope bi bilo extra.. :-*


lol, gledam ko se sve prijavljuje za moderatore, i plačem. pa nema ni 20 postova kako treba, a prijavljuje se. Ja se prvi put prijavio za moderatora sa nekih 200 postova -.-

Citat: SpaMaster poslato Septembar 01, 2012, 12:40:18 POSLE PODNE
lol, gledam ko se sve prijavljuje za moderatore, i plačem. pa nema ni 20 postova kako treba, a prijavljuje se. Ja se prvi put prijavio za moderatora sa nekih 200 postova -.-

MisliÅ¡ da neno gleda postove?  :o

Citat: ...Neno... poslato Septembar 01, 2012, 00:20:53 PRE PODNE
Termi kakve je boje dres Zvezde nakon pranja ? Bordo  :D :D
hahahahahhaahahhahahah ubitacno.. xD

...Neno...

Citat: SpaMaster poslato Septembar 01, 2012, 12:40:18 POSLE PODNE
lol, gledam ko se sve prijavljuje za moderatore, i plačem. pa nema ni 20 postova kako treba, a prijavljuje se. Ja se prvi put prijavio za moderatora sa nekih 200 postova -.-
hahaha lol pa mislis da gledam postove ? daj molim te  :-X

gledam aktivnost tog lika u tom pdfu za koji se prijavio,bio sam onom casso dao moda samp mape imao je 90-100 postova,mozda cak i manje,al se trudio u tom pdfu.

Citat: Shockâ,,¢ poslato Septembar 01, 2012, 12:22:52 POSLE PODNE
Sry za DP al ovu sliku moram podeliti sa vama ja sam se vajao od smeha :D


hahahahahahahahahaha  :D  :D  :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Ajde vi i vaš Partizan i Zvezda, GNK Dinamo rulzzz ♥ Al' veći sam fan MUFCa nego Dinama..

edit: A ćek, Neno što nisi stavio takmićenje u prijave za moderatore? Rekao je Chris da će bit u slijedećim prijavama pa tek tolko da pitam :P

edit2: hahahahha najzesci Haske : Koliko godina imate: Nemam puno
hahahahha krepavam xd
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2012, 13:21:27 POSLE PODNE od [SX] Speedyâ„¢