[Pomoc] Pokretanje AS Moda

Započeo Nedim_Gun, Jul 30, 2012, 00:56:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nedim_Gun

#define MYSQL_HOST "127.0.0.1"
#define MYSQL_USER "root"
#define MYSQL_PASS ""
#define MYSQL_DB   "test"


S Tom definacijom mi radi nlrgpv3 a v2 nece :s

Cekaj,znaci za oba moda koristis istu bazu?

Nedim_Gun

Imam 2 DB Od bcpanhos_nlrpg
i imam orginalnu od AS

I Sa obadvije mogu pokrenuti mod ali samo NLRPGV3 Od BCRP, NLRGPV2 Nemze nikako da starta ovaj hoce s bilo kojom bazom i kada ga compile nece ni on

Nedim_Gun

Ma ja sve skinem nove koje postoje i nece brate da si bog :D

Zna vam mazz rijesit to, na BCu radi svaki NL mod zahvaljuci meni i mazzu.

Nedim_Gun

Citat: |Fico62| poslato Jul 31, 2012, 05:20:35 PRE PODNE
Zna vam mazz rijesit to, na BCu radi svaki NL mod zahvaljuci meni i mazzu.
Fico poslao sam ti na z+ forumu poruku al neces da odg ovo mi je potrebno jer nemam zivaca non stop upload na host pa gmx pa tamo vamo...

Aha aha AS to je onaj ABS kocnice znam ja to oes i ugradis na svoj motor i onda stisnes kocnicu i onda to sve radi!

Nedim_Gun


sch

*

Ubaci Nove includove i complie NLRPGV2 i vidi radi li,i provjeri bazu,a sa kojim od ta 2 je povezana baza sa NLRPGV2 ili NLRPGV3?

PS:Što su te oni uopće primili kada ne znaš skriptati? I sad onako nemate igrača,treća stvar je da kad sam ja jednom pitao da skriptam dobio sam ban,znači loša Administracija :S Možda je suvišan komentar,ali moram reć.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Nedim_Gun

Brate nisi citao sta sam pisao ostalo, skriptam vise od 1god i imao sam 2 srw i tako da ne uci me nista.Na hostu mod odlicno radi sve, na kucno NLRPGV3 Radi i s ovom bazom od AS I S onom bazom od V3 Kontas, NLRPGV2 Nece nikako i nove includove ma sve al nece..

Citat: Baryy poslato Avgust 01, 2012, 18:19:43 POSLE PODNE
E ja ubacio NL-mod i sve radi samo nemere se registovat i logovat :( ako neko zna...da mi pomogne..
cim zines lazes -.-
nisi ubacio nego si skino

Nedim_Gun

Dosta svadje ovdje je potrebna pomoc./s Help :D

Amel Kesmer

slusaj, napravi define mysql host i to, posle toga upali xamp . upali mysql i apache startiraj ih, idi u localhost, idi kreate database, kreiraj databasu, importuj databasu, posle toga kada importujes, ides upalis mod, upali i ugasi i opet upali i mora radit, jedino ako su nesto jos menjali u skripti!

Nedim_Gun

Citat: Black Boy poslato Avgust 01, 2012, 21:28:48 POSLE PODNE
slusaj, napravi define mysql host i to, posle toga upali xamp . upali mysql i apache startiraj ih, idi u localhost, idi kreate database, kreiraj databasu, importuj databasu, posle toga kada importujes, ides upalis mod, upali i ugasi i opet upali i mora radit, jedino ako su nesto jos menjali u skripti!

Sve ja to uradim a sad slusaj koji je ovdje problem.
NLRPGV3 od Fice i Mazz- On radi i s ovom bazom i s njihovom bazom samo poslije compile-a nmg vise ga dici
NLRPGV2 od Hoxxy-a Nece nikako da startuje sve sam pokusao al ne dize.