[XRP] Xeptic RolePlay Rekord!

Započeo Coldplay, Jul 24, 2012, 21:07:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo, kao sto znate, veceras se Xeptic Roleplay vratio, i mozemo slobodno reci, u punom sjaju! Imali smo velike ciljeve, i nadali smo se najboljemu, i mozemo reci da smo to i dobili! Iako smo promjenili IP, server je jos uvijek ostao isti, te su nam igraci pruzili veliku podrsku! Cim je se otvorio server, imali smo 15-20 igraca, medjutim taj je broj drasticno rastao! I tako smo dosli, do nevjerovatnog broja 42, i mi se jako s tim ponosimo! Moramo napomenuti, da smo mi, tek zajednica, koja je otvorena 21.07.2012! To znaci da smo u radu 3 dana, i vec imamo ovakav broj igraca! Ovo moze slutiti samo na najbolje, i nadamo se da ce tako i nastaviti! Svima hvala, koji su uvijek bili uz nas, kada smo imali padove, ali i uspone, i onima koji su nas doveli do ovog broja! Nadamo se da ce u buducnosti, imati jos vise igraca, da cemo odrzati Hard RP, i postati, jedan snazan, i jak RP server!
To je sve od nas!

Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 21:23:22 POSLE PODNE od [XRP] ColdPlay

Bravo, dolazim da vidim kakav je server :D


Haha odlicno za vas, nisam bio kad je bio rekord ali sam bio na serveru, znam filipsa sa drugih srv dobar je maper a i skripter  >:(  :D  :D

Citat: Gisa poslato Jul 24, 2012, 21:48:32 POSLE PODNE
Haha odlicno za vas, nisam bio kad je bio rekord ali sam bio na serveru, znam filipsa sa drugih srv dobar je maper a i skripter  >:(  :D  :D

Ma odlican je phillips :)

Evo u 23.00h smo imali 19 igraca, sto je jako dobro :)

Cestitam :D samo tako naprjed i bice 100/100 ;)
Follow me na Instagram @sixmatic



Hvala i od mene! Nastojat cemo biti jos bolji :)


Phillips Vestac, sretno  :-*
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747