[GM] Salvadore Evolution RolePLay - 2014 Edition

Započeo Lucic | Digital Hosting, Jul 24, 2012, 15:47:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


[quote author=[X:RP]...Р৸illipS... link=topic=48664.msg358288#msg358288 date=1343325285]
Koji ste vi nezahvalnici neznate da ubacite dva plugina ovo je prava verzija sc kola na buy samo stavis owner Niko to nije uopste problem ili odes pa /asellcar to nije problem cc a na host pogledajte na plugine da li ste stavili streamer.so i sscanf.so ako vam je linux a u vecini slucajeva jeste
[/quote]
Hvala na komandi,bas mi je trebala :).

sch

*

kada ovo čudo staviš na panelu i na hostu,ne radi,ubacio sam novi Streamer i sve,ali ne radi,zašto ne radi?
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Citat: Nelsonâ,,¢ poslato Jul 27, 2012, 04:42:16 PRE PODNE
kada ovo čudo staviš na panelu i na hostu,ne radi,ubacio sam novi Streamer i sve,ali ne radi,zašto ne radi?
Pa nesto nisi ubacio od fajlova imas Streamer Postavio sam u temu koji trebas da skines i da ubacis :) Na panel ubacujes SC-RP AMX fajl i radice ti sto posto :D Ako neznate da stavite mod javite mi se u PM namesticemo mod :)


Ima neko Balkan ulice mod da oce da mi da ???
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)


AlmirDelic

ZA SVE ONE KOJI GOVORE " NECE MI MOD, ZASTO "


OTVORITE " server.cfg."
Pod " gamemod " se nalazi " SE-RP" umjesto SE stavite "SC-RP" i mod ce vam radit, kako to niste sami mogli skontat :D

Sta navaljujete?
To nije od 0 radjen mod
To je obican edit !




Solidno je :)
BIG RESPECT FOR :
[EG]Fa®kiaSâ,,¢ , Pacino

U te dobre GM od Noobota Balkan Expresa ..... na te Gm mozete samo da navucete viruse i keylogere,niko nije lud da objavi dobar GM !!!
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)

Za neke je solidan mod za neke odlican svako ima svoje misljenje ja sam sa ovim modom imao maximum 60 igraca Drzo sam server dosta dugo sve dog se nepojavi neka budala da unisti sav tvoj trud :D al jbg zivot ide dalje ovo je samo igrica :))) Hvala svima ako budem imao vremena Uploadovacu Novu verziju moda :)))))


Koja je verzija moda 0.3d 0.3c 0.3e?  ::)
¤¤¤¤Mapam¤¤¤¤¤
¤¤¤¤Skriptam¤¤¤¤
Skype:petar55
Xfire:repokill