[GM]Mystic World Role Play

Započeo Nemanja King, Jul 22, 2012, 13:49:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

e nemanja kako da stavim da kod prilike kupnje vozilo bude puno sa gorivom daj mi tu liniju napravi molim te
Real Life RolePlay

sch

*

Citat: [BURPG] 4men poslato Jul 23, 2012, 13:08:58 POSLE PODNE
Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 03:21:05 PRE PODNE
Nije fora,niko neće baš sve isto ostaviti,svi nešto izbrišu i dodaju,ja neću otvarati server sa njom a jebeš onda gamemod koji nema ni jednu mappu,sve to silno treba mappati,a to ne valja zbog kapija i ostalih sranja,de ne pričaj nego stavi te mappe tu,da mogu ljudi uzimat,kad si već toliko objavio pa objavi i to,šta te to košta? Šta radiš sad mod od 0 i koristiš iste mape? znači po principu istog moda,pa objavi,doradi neštoneće sigurno sve biti isto.

Budi zadovoljan ako ti je lik ikako dao ovaj GM,tj nama svima,sad je njegov problem hoce li dati neku stvar ili nece...
Å ta da budem zadovoljan ? Pa koji će mi klinac ovaj GM? I nije najbolji meÄ'u svima kad nema mappa,kad je dao 90 posto skripte neka da onda i ono 10! Prema tome neću da budem zadovoljan!
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Zasto mi pola komandi ne radi? npr. /agl /offpostavilidera i sve sa /off... ?
||Web DesignerxCoder HTML,MySQL,PHP,CSS...xAdobe tools user||



**:7782 BalkanExtreme vracamo stats sa drugi srv ajde te :D
Poslednja Izmena: Jul 23, 2012, 16:23:10 POSLE PODNE od El Niño™

Citat: Samp_RP poslato Jul 23, 2012, 13:12:14 POSLE PODNE
e nemanja kako da stavim da kod prilike kupnje vozilo bude puno sa gorivom daj mi tu liniju napravi molim te

kod stock StvaranjeMotora dodas ovo GorivoVozilo[voziloid] = 30;
i tako kod ostalih imas u modu ograniceno koliko koja vrsta automobila moze imati max goriva,pa tako i dodaj

Citat: |SB|Brundo poslato Jul 23, 2012, 15:55:23 POSLE PODNE
Zasto mi pola komandi ne radi? npr. /agl /offpostavilidera i sve sa /off... ?

AGL sam izbacio zato sto nije potrebno sve imas u komandi /postavi a zaboravio sam u /ah da izbrisem a za OFFLINE funkcije,to sam izbrisao zato sto je stvaralo BUG sa cuvanjem/loadovanjem accounta
Poslednja Izmena: Jul 23, 2012, 16:03:53 POSLE PODNE od Nemanja King

Kontakt
Skype nemanja.lazarevic.567
XFire kingsamp
Mystic World Community
Server Address 176.104.106.8 :5555

Znaci to sve sta pocinje sa /off neradi?
A dali radi ono kad upises /komande "lider" /lider pa offline kontrola?
||Web DesignerxCoder HTML,MySQL,PHP,CSS...xAdobe tools user||



kad postavim onda mi baci ovo undefined symbol "voziloid"
Real Life RolePlay

Citat: Samp_RP poslato Jul 23, 2012, 16:27:49 POSLE PODNE
kad postavim onda mi baci ovo undefined symbol "voziloid"

pa pod voziloid stavis id vozila npr.

GorivoVozilo[293] = 30;
||Web DesignerxCoder HTML,MySQL,PHP,CSS...xAdobe tools user||



znaci ja kupim auto u salonu i ocu ga upaliti i nema goriva znaci ja stavim jedan id a kad kupim drugi dali ce biti pun sa gorivom
Real Life RolePlay

sch

*

// mod dobar :S
Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 05:23:44 PRE PODNE od Nelsonâ„¢
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

sad sam naso bugove kod restarta server izmjesaju se vozila vise nisam vlasnik auta nego bmx pod morem
Real Life RolePlay

Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 16:54:32 POSLE PODNE
Bezveze je dao zbugan mod ,nije ni dao dobro kako treba,inače nebi ga on dao,kao što je i GG dao,sve zbugano ,vozila ne rade,ne rade biznisi ,ne radi ništa,jednostavno rečeno ne znaš raditi svoj posao!

Imas ti neki problem mozda??Kao prvo firme rade lepo,to jest sva imovina na MW modu,za vozila nisam 100% siguran,ima 1 bug a mozda i nema,koji moze da skodi ako neko otvori server a to je da mu Padne server i da mora da ga restartuje...a mozda je i sredjeno jer nisam mogao testirati to sa malim brojom igraca...sve sto imate da pitate u vezi moda mozete me pitati na Skype
nemanja.lazarevic.567 tamo sam nonstop Online

Kontakt
Skype nemanja.lazarevic.567
XFire kingsamp
Mystic World Community
Server Address 176.104.106.8 :5555

Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 16:54:32 POSLE PODNE
Bezveze je dao zbugan mod ,nije ni dao dobro kako treba,inače nebi ga on dao,kao što je i GG dao,sve zbugano ,vozila ne rade,ne rade biznisi ,ne radi ništa,jednostavno rečeno ne znaš raditi svoj posao!
Decko ti si ocito lowara, to sto neznas mape ubacit to je stvarno jadno jbt nemoj ga vrijedat jer je objavio mod kakav je mogao masno prodat i koristi mozak prije nego sto otvoris usta :S

Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 15:53:48 POSLE PODNE
Citat: [BURPG] 4men poslato Jul 23, 2012, 13:08:58 POSLE PODNE
Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 03:21:05 PRE PODNE
Nije fora,niko neće baš sve isto ostaviti,svi nešto izbrišu i dodaju,ja neću otvarati server sa njom a jebeš onda gamemod koji nema ni jednu mappu,sve to silno treba mappati,a to ne valja zbog kapija i ostalih sranja,de ne pričaj nego stavi te mappe tu,da mogu ljudi uzimat,kad si već toliko objavio pa objavi i to,šta te to košta? Šta radiš sad mod od 0 i koristiš iste mape? znači po principu istog moda,pa objavi,doradi neštoneće sigurno sve biti isto.

Budi zadovoljan ako ti je lik ikako dao ovaj GM,tj nama svima,sad je njegov problem hoce li dati neku stvar ili nece...
Å ta da budem zadovoljan ? Pa koji će mi klinac ovaj GM? I nije najbolji meÄ'u svima kad nema mappa,kad je dao 90 posto skripte neka da onda i ono 10! Prema tome neću da budem zadovoljan!



Jeddes govna.....sta ima mape stavljati kog Q... sta seres jebo te dete krakato..njegova je stvar hocel staviti 1 posto ili 100 posto i ne seri molim te jebo te mapa nadji na net i trpaj a ne jest govna ovdje
Zivot je 1 a CS je 1.6..

sch

*

// iznjenjeno!
Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 05:23:26 PRE PODNE od Nelsonâ„¢
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer