[NAJAVA] Salvadore City RPG

Započeo αησηумσυѕ, Jul 20, 2012, 11:07:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

                                     
                     
Obavestenje


Dragi Igraci obavestavamo vas da Salvadore City opet krece u rad.Mnogi su mislili da se server ugasio ali nije tacno.Posle problema Sa Hostingom opet smo resili da vratimo server. Na novoj IP adresi na novom hostingu. Ocekujemo vas u velikom broju. Svi stari Accounti su sacuvani Nista nije obrisano . Server se otvara u nedelju u 20:00 h , kad ce biti i jedan Update . Dodjite i posetite nas . Pomozite nam da porisiremu zajdincu i registrujte se na forum i tamo pratite sva dalja obavestenja .



Portal : www.bp-rp.in
SAMP IP : 188.40.52.207:7 7 7 7 ( Server trenutno offline , posto se radi na njemu )
TeamSpeak IP : 176.9.23.44:9223
Poslednja Izmena: Jul 21, 2012, 19:05:49 POSLE PODNE od •♪ ™ αησηумσυѕ ™ ♪•

ah.. malo ste me vec smor sa tim server, em imate dvije domene i na kraju ni jedna ne radi, em stalno mi spamate na fb i svugdje, em ste otvorili server vec sto puta nanovo, i vlasnik je neodgovoran, ja mu hostam ts on umjesto da je zahvalan samo me hebe ...
opis los 5/10 ovo samo neka bzvz reklama...

Morali smo da uzmemo novi domen zato sto se hosting koji je drzao domenu ugasio , nova domena radi ne znam kako tebi neradi , ovo je samo najava !
Poslednja Izmena: Jul 20, 2012, 11:24:10 PRE PODNE od •♪ ™ αησηумσυѕ ™ ♪•

Server je super, moze da prica ko sta oce, ali server je stvarno veoma dobar, sa puno dobrih ljudi i eventa, mafije i policija su stalno u ratu sto i treba d abi bilo zanimljivije,sve u svemu i mape su unikatne kao i neke zaniljive stvari kao bandera srece,intro koji je fantastican,opstina,i jos dosta dobrih i lepih kafica koji poboljasvaju izgled RPG sveta!!!
Ja dolazim a preporucio bi i vama da dodjet u nedelju u 20:00 na Salvadore City RPG, ako jos uvek ne igrat ena nasem serveru ovo je prava prilika da pocnete!!!

Citat: EK-User32 poslato Jul 20, 2012, 11:11:26 PRE PODNE
ah.. malo ste me vec smor sa tim server, em imate dvije domene i na kraju ni jedna ne radi, em stalno mi spamate na fb i svugdje, em ste otvorili server vec sto puta nanovo, i vlasnik je neodgovoran, ja mu hostam ts on umjesto da je zahvalan samo me hebe ...
opis los 5/10 ovo samo neka bzvz reklama...
Ovako Ako te je smorilo izadjes iz tih grupa Mi reklamiramo nas server kako bi povecali broj igraca na otvaranju.Server otvaramo iz Razloga Zato sto je hosting na kome smo bili Propao Takodje i domen je isto bio na tom hostingu.Neotvaramo server 100 puta Sada otvaramo zato sto je nova ip adresa i treba da se rasiri da ljudi znaju nov ip Da je forum stari bio u funkci nebi od ovoga bilo Nista.Forum:bp-rp.in Radi
Poslednja Izmena: Jul 20, 2012, 13:41:34 POSLE PODNE od |SC|Jovan Lucic


Citat: |SC|Jovan Lucic poslato Jul 20, 2012, 13:40:15 POSLE PODNE
Citat: EK-User32 poslato Jul 20, 2012, 11:11:26 PRE PODNE
ah.. malo ste me vec smor sa tim server, em imate dvije domene i na kraju ni jedna ne radi, em stalno mi spamate na fb i svugdje, em ste otvorili server vec sto puta nanovo, i vlasnik je neodgovoran, ja mu hostam ts on umjesto da je zahvalan samo me hebe ...
opis los 5/10 ovo samo neka bzvz reklama...
Ovako Ako te je smorilo izadjes iz tih grupa Mi reklamiramo nas server kako bi povecali broj igraca na otvaranju.Server otvaramo iz Razloga Zato sto je hosting na kome smo bili Propao Takodje i domen je isto bio na tom hostingu.Neotvaramo server 100 puta Sada otvaramo zato sto je nova ip adresa i treba da se rasiri da ljudi znaju nov ip Da je forum stari bio u funkci nebi od ovoga bilo Nista.Forum:bp-rp.in Radi

dva pitanja, kad ces da platis ts, i zasto ako je drugi domen nevazeci, tj hosting je propao a vidim i sam da je nevazeci domen, zasto gaonda tvoja ekipa prodaje ? zele zaraditi na domenu koji je nevazeci?!

Ajde samo molim te mi daj to gde kao neko od nasih "prodaje" tu nevazecu domenu ?

http://www.cybershark.rs/forum/showthread.php/5836-sc-rp.info?highlight=sc-rp.info
kazes propo hosting pa ste uzeli drugi domen jer ovaj domen propo s hostingom a ovdje ga prodaju ;)

Citat: EK-User32 poslato Jul 20, 2012, 20:52:17 POSLE PODNE
http://www.cybershark.rs/forum/showthread.php/5836-sc-rp.info?highlight=sc-rp.info
kazes propo hosting pa ste uzeli drugi domen jer ovaj domen propo s hostingom a ovdje ga prodaju ;)
Ipak to nismo mi niti bilo ko od vlasnika to je verovatno vlasnik hostinga :)
Hvala

Citat: EK-User32 poslato Jul 20, 2012, 20:52:17 POSLE PODNE
http://www.cybershark.rs/forum/showthread.php/5836-sc-rp.info?highlight=sc-rp.info
kazes propo hosting pa ste uzeli drugi domen jer ovaj domen propo s hostingom a ovdje ga prodaju ;)
Pa taj hosting na kome smo bili je Prodat nekom liku a taj lik je promenio DNS domena na neki drugi web hosting i sada radi sta hoce sa tim domenmo kapiras.Da postoji Panel za domen na tom hostingu bilo bi sredjeno odavno al jbg


Citat: |SC|Jovan Lucic poslato Jul 21, 2012, 03:46:03 PRE PODNE
Citat: EK-User32 poslato Jul 20, 2012, 20:52:17 POSLE PODNE
http://www.cybershark.rs/forum/showthread.php/5836-sc-rp.info?highlight=sc-rp.info
kazes propo hosting pa ste uzeli drugi domen jer ovaj domen propo s hostingom a ovdje ga prodaju ;)
Pa taj hosting na kome smo bili je Prodat nekom liku a taj lik je promenio DNS domena na neki drugi web hosting i sada radi sta hoce sa tim domenmo kapiras.Da postoji Panel za domen na tom hostingu bilo bi sredjeno odavno al jbg

aham, ako to niste vi ok, jer nesmijete prodavat domene ako niti nemate autorizaciju da mjenjate nameservere  :-[

*BUMP* Stigo novi IP Teamspeaka : 176.9.23.44:9223

veceras otvaranje u 20:00 obavezno nas posetite i registrujte se na forum i pratite sva dalja obavestenja


Sretno vam  :D
Follow me na Instagram @sixmatic