[GM] Zakon Brace

Započeo MT3 bolinx, Jul 09, 2012, 20:38:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aoooo sad sam gledao opis predobro je sve,a lako je osmislit ja sad imam masu ideja ali nema ko to iskriptat :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Daj meni ideje ja cu iskriptat malo je glupo jer nema sta da igrace motivira kada zaradjuju pare uvjek su tu  na malom mjestu sta ce sa parama kada kupe tamnicu nije bas RP kupovat tamnicu bolje bi bilo neke kuce a kuce nemozes kupovat jer si u zatvoru zato treba nesto smislit...

Daj meni ideje na pm i ja naskriptam sto mi se svidi :P

Vjerujte mi, ima ljudi na balkanu koji znaju RPati, i ovo ce ih mjesto privuci ;)
Ali mozes kupiti svoj zatvor, pa unutra stavljati drogu, ja sam u sljedecoj verziji napravio da bande mogu kupiti sebi pobosljani HQ, te bagija...

Malo nije rp da kupe sami sebi zatvor..a i sta ce im bagi.. evo ja otvaram svoj server di cu ovaj edit zainteresirani nek se jave na pm.

marine zao mi je jao zato sto se zatvorili server ako budete otvarali opet server dodajte me na fb i obavestite me ovde na PP evo moj fb www.facebook.com/jasamcrazy
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

samo imam pitanje dali imate verziju onog moda iz opisa za download jer se cini manje bugovit?


Je server predobar ali treba nadogradit radnju da se desava nesto vise...Jer brzo dosadi igracima non stop u zatvoru biti bilo bi dobro da se osmisli jos nesto

Meni nikad nije bilo dosadno na serveru... Upropastio ga je bug s registracijom ;)



dobar mod
ali nije kao sto je na opisu nemogu doci do zastitara zatvorskoga kafica...
nema posla dostavljac hrane cistac stolova
??
Poslednja Izmena: Septembar 13, 2012, 22:45:19 POSLE PODNE od Macheda

Croherze 4 ever

Ovo inace nije moj orginal mod, ovo je bolnix neki djavo radio, izbacio dva posla, i po meni sranje napravio... Moj prvi GM je meni bio dobar, cak je imao glad sistem od 0, ali taj nedam mod ;)

coldplay ajde pogledaj tamo sam u pomoc oko pawn skriptanja stavio bas to za glad trebam jednu pomoc pa ako mozes da mi pomognes...

[quote author=[OG:RP] Coldplay link=topic=47669.msg389917#msg389917 date=1347605479]
Ovo inace nije moj orginal mod, ovo je bolnix neki djavo radio, izbacio dva posla, i po meni [cenzura] napravio... Moj prvi GM je meni bio dobar, cak je imao glad sistem od 0, ali taj nedam mod ;)
[/quote]

Alo mali crta-magla-dim iz teme!   :-\ Izbacen je samo dostavljac.. cistaca imate u zatvoru(int) samo je bio neki bug pa nisam mogo pickup stavit -.- i dodan je jos jedan: kosac!