BE|Balkan Extazy - Novi rekord 88 igraca :))

Započeo Falcao.amx, Jul 02, 2012, 13:04:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [UZ:RP]...Р৸illipS... poslato Jul 02, 2012, 18:00:25 POSLE PODNE
Jel imas ti nekih problema.On je samo nagovestio da moze lako biti da ima fejk igraca po pingu i trazio je dokaz.A vi se dzabe svadjate postavite dokaz i videce onda da nisu fejk i izvinice vam se.(Ako nisu fejk)
Dobice veceras sliku kad se budemo svi zajedno slikali u 20h na zurci na plazi..
//

Citat: ED | ZicMortal poslato Jul 02, 2012, 19:07:52 POSLE PODNE
Meni je dovoljno da usporedim server službene liste balkanskih samp servera Balkan Ulice RPG sa ovaim vašim..
Naravno, vas rekord je 80 igrača, a njihov 87 .. vama po cijeli dan broj igrača ne padne ispod 60,70...
A njima bude po 35, pa 25, pa 40... pa se opet padne, pa popne, i najvise igraca bude uvecer ..

Znaci, ocigledno je, najveca budala moze zakljucit da tu nešto ne štima!


Pa i kod nas nije padalo ispod 50-60 igraca na dan,sve dok nas nije hosting zeznuo tj jihost,znaci prije njihovog pada smo bili veoma jaki,ali su nas oni zeznuli da valja...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Vegas.

Fejkanje? Nepoznat pojam na ovom serveru/forumu.

GledaÅ¡ statistiku foruma i server? Pa da te obavjestim ovaj server se ne vodi toliko po forumu, sve radimo IG. Na serveru se svaki dan održavaju eventi na kojima prisustvuje po 40 igrača, manifestacije i slično. Naprimjer danas u 20:00 je žurka i Tunning show na plaži, ako mislite da fejkamo doÄ'ite, portat ćemo vas do svakog igrača. Inače ja sam ovde skripter i imam status vlasnika, lično neznam kako se fejka nit me baÅ¡ zanima. Ovaj server je takoÄ'e prije bio otvoren i imao je oko 40-50 igrača. JoÅ¡ jednom kažem doÄ'i večeras i vidi.

Pozdrav.



EDIT: Nama je rekord 89 da ti je znat..
Poslednja Izmena: Jul 02, 2012, 19:15:45 POSLE PODNE od Vegas.

...Neno...

Citat: ED | ZicMortal poslato Jul 02, 2012, 14:20:42 POSLE PODNE
Informacije:
- Forum statistika: 11 gostiju, 19 korisnika
- Server statistika: 84 igraca
(upravo ovog trenutka)...
- Slika tog vašeg rekorda sadrzi višestruki broj igrača sa ISTIM pingom.

Zaključak, barem po meni: Fejkanje igraca

Nije? Dokaži suprotno.

Moze njih 10 imati isti ping nemora znacit da fejkaju tako da nezapocinite raspravu o tome i vratite se na temu!



Pedjaj

Fin server al na prvoj stranici radiÅ¡ triple post tako te nitko ne shvaća ozbiljno. Na serveru igram sviÄ'a mi se, samo tako nastavite i ko kaže da je to fejkanje kad ima 2-3 igrača isti ping taj je lud. Kad ste tako pametni znali bi da RakSAMP bot ne radi na RolePlay serverima i tako se ne može fejkat a SAMP ne podržava multiclient.



Novi rekord :)) 100/100 :))) Fali nam slotova sad :D

//




Citat: |BE|Zoki poslato Jul 02, 2012, 17:56:55 POSLE PODNE
Citat: [UZ:RP]...Р৸illipS... poslato Jul 02, 2012, 17:53:31 POSLE PODNE
Evo da ti objasnim jesi li nekada cuo za Edimax? E on je bio Vlasnik i skripter na tom server.Nazalost server se zatvorio.On je na Edimaxu imao 50-100 igraca i odlicnu skriptu tako da on verovatno nije ljubomoran nego je samo izlozio svoje misljenje :P
Nikad cuo za taj server! U mng je imao igraca ;) Nego? Neka udje na srv pa ce videti da su fejk..A ne da prica nesto a nema pojma ;) Vrv ima neki problem :)

Mozda on nije ima igraca ko vi ali vas RP na serveru naspram njegovog bi bilo cista 0 :D

Jednom mora te svatiti da nije sve do igraca ne kazem da nije bitno,ali bitnije kakv mod ima te,kolika je ozbiljnost na server tj. RP stanje.

Po mom iskustvu,a imam ga poprilicno postje dvije vrste servera one koje napocetku imaju po 5 igraca online sa dobro skriptom koji vremenom dobijaju sve vise i vise igraca,vecinom OZBIJNIH IGRACA.I ima druga vrsta to je ono koji za 4 dana imaju na serveru po 50 igraca (Naravno imam izuzetaka pretezno ako se ponovo otvara neka stara zajednica koja je bila jaka ili je mod radio neki poznati skripter)  ali ti serveri su pretezno oni:samo sto se registrujes ili te ubije neko zoljom ili odma dobijes lvl 5 i 500k i ako volis da RP-as u  roku 5 min ti se zgadi server radi prevelikog non-rp.

Eto toliko od mene ja sam iznjeo svoje misljenje mozda dobijem i zabranu pisanja ali mora te jednom ovo svatiti !
Zene i Alkohol !

Nemoj sad da lazes .. Krivo ti je bre sto si dobio BAN, jer si najveca botina ona na Balkanu. mislis vegas ce te unban.. NECE! Pozz
//

Ne isplati se tebi objasnjavati,al slobodno pitaj Vegas-a sta sam mu posla u poruci.Kod vas sam na server dosao da pomognem Vegasu da poradi na RP al sam vidio da nema pomoci pored onakve administracije.Da mi je vas server znacio ili da sa zeio igrati ponudio bi da mapam za vas al nisam iz jednog razloga samo sam dosao da vam pomognem.Ja s ovim komentarom zavrasavam ako imas jos nesto imas PM.

Samo bih te zamolio da mi posaljes u PM sta je ovdje laz.

Da vam je RP 0 ?

Edit : Mada pored svega ja gore nsita ne vidim da bih se ti imao sta ljutiti ovo sto sam napisao nije za vas upuceno nego za sve koji imaju takav stav prema serverima tj. Ne postovanje za ljude koji su vodili zajednice koje vi smisliti ne moze te.

Sve sto je bilo za tvoje server da treba te poraditi na RP sto pola vase administracije misli.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2012, 15:06:02 POSLE PODNE od Baraba !
Zene i Alkohol !