[0.3e] Zakon Brace|RPG|[ZakonBrace-RPG.com]

Započeo Coldplay, Jun 29, 2012, 08:23:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.




Dobar opis i sve u svemu dobro odradjeno...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click



Citat: sHulk. poslato Jul 02, 2012, 17:52:19 POSLE PODNE
Nije moj edit zone99 teme e kad doÄ'e chris sa odmora fino cemo ga pitat i vidit cemo ko je osvojio nagradnu igru pobjedio sam nagradnoj igri sa tom temom 1. mjesto a ti ces mene ucit
sto se ne drogiras ko sva druga djeca  ???
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Jul 02, 2012, 22:07:03 POSLE PODNE
Citat: sHulk. poslato Jul 02, 2012, 17:52:19 POSLE PODNE
Nije moj edit zone99 teme e kad doÄ'e chris sa odmora fino cemo ga pitat i vidit cemo ko je osvojio nagradnu igru pobjedio sam nagradnoj igri sa tom temom 1. mjesto a ti ces mene ucit
sto se ne drogiras ko sva druga djeca  ???

Dobarrr

Mod koji su oni ''pravili'' tj. skinuli su ga i preveli.Taj mod se nalazi na forum.sa-mp.com malo googlajte
Poslednja Izmena: Jul 02, 2012, 22:59:42 POSLE PODNE od R[1]v!3[Я]4™

Da, to je istina upola, ali taj mod nije ni 50 % bio zavrsen, tako da smo mi odradili veci dio posla

opis mi se svidja...i sve..

sada sam kreno na njega ali je bug pa je zakljucan


Citat: sHulk. poslato Jul 02, 2012, 17:52:19 POSLE PODNE
Nije moj edit zone99 teme e kad doÄ'e chris sa odmora fino cemo ga pitat i vidit cemo ko je osvojio nagradnu igru pobjedio sam nagradnoj igri sa tom temom 1. mjesto a ti ces mene ucit

Ti si gl*p ili?
Ja radio temu, uzeo zone99 i poceo editat, nisam u niciju temu niti gledo, ako sam i kopirao nisam gledo tvoju temu.. Od tema sto imam na kompu to je myjade od mexica i neka moja low edit tema.. Lol

Citat: Dr.Shockâ,,¢ poslato Jul 03, 2012, 01:53:14 PRE PODNE
Samo se pitam zasto je server crashao i zasto se bug pojavio  :-\ Kisses from BURPG  :-*

Server se uopce nije chash-o, i odmah preuzimate ''zasluge'' kao da ste vi nesto napravili a uopce nije do toga bilo....

Citat: [TEMP]Vilko poslato Jul 03, 2012, 01:24:41 PRE PODNE
Citat: sHulk. poslato Jul 02, 2012, 17:52:19 POSLE PODNE
Nije moj edit zone99 teme e kad doÄ'e chris sa odmora fino cemo ga pitat i vidit cemo ko je osvojio nagradnu igru pobjedio sam nagradnoj igri sa tom temom 1. mjesto a ti ces mene ucit

Ti si gl*p ili?
Ja radio temu, uzeo zone99 i poceo editat, nisam u niciju temu niti gledo, ako sam i kopirao nisam gledo tvoju temu.. Od tema sto imam na kompu to je myjade od mexica i neka moja low edit tema.. Lol
a i da jesi kopiro njega, obojicu vas treba prijavit jer niste platili tu temu xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_