Oproštaj, prodaja.

Započeo Vegas., Jun 20, 2012, 10:43:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vegas.

DoÅ¡lo je i vrijeme da odem iz SA:MP svjeta, svaki dan me drugovi zovu napolje, ja kao debil ne izlazim zbog kompa. Nadam se da ću nekom dobrom prodati comm, naravno ako iko bude želio. Ovo je takoÄ'e i moj oproÅ¡taj, puno ste mi pomogli svi, postao sam dobar skripter, Å¡to ne bih da nije bilo vas..

Respect to:

-- Mr.Gagi
-- Impulse
-- Snich
-- PhillipS
-- Dj.Nik
-- Vanilla

Ako neko želi kupiti, dobiće:

-- Domen, www.division-samp.info
-- Temu foruma
-- I ima 2 moda na raspolaganju, GTA RP edit, a za drugi na PM.

Drago mi je sto si postao dobar skirpter zahvaljujuci Balkan-Samp-u i nadam se da nas neces zaboraviti , puno pozdrava. :)

Pozdrav navrati nekad :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Vegas.

Pozz, vjerovatno oću, čisto da vidim ima li frke :) ..


Sretno u RL.

Pa ako te zovu van samo odjebeš komp i ideš van. lol

Ako ti je ovo prvi oprostaj vjeruj da ces se vratiti prije nego sto si otiso. Al ipak sretno u RL :D
Zene i Alkohol !

Stari covek

Citat: [SX] TiXoR poslato Jun 20, 2012, 11:29:54 PRE PODNE
Pa ako te zovu van samo odjebeš komp i ideš van. lol
Slazem se.
Sretno u RL...

Citat: [SX] TiXoR poslato Jun 20, 2012, 11:29:54 PRE PODNE
Pa ako te zovu van samo odjebeš komp i ideš van. lol
POTPIS!


Sretno u zivotu, bilo mi je drago upoznati te  :P

Vegas.

Hvala vam na ljepim željama :) ..

Sretnoo u RL...Mada brate moze se i napolje ići i komp derati ali naravno bolje je vani šutat lopte!

Vegas.

Jebat ga, planiram se kanit kompa koliko je moguće, server sam dao najboljem samp drugu..

Meg

*

ja planriam otvorit srw i sve ali odvajam vremena za sve.I da igram fudbal napolje sa drugarima i da izadem na bazen i da udjem na samp.Jednostavno za sve imam vrmena.Ali ipak nisi trebao da se otkazes od Divison.