Pozz, problemi sa serverom, ako moze ko pomoci..

Započeo stipo_grgic, Mart 21, 2010, 14:55:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav, evo otvorili smo server prije deset dana i sve je bilo uredu dok nisu dosli hackeri.. Znam tko je ali nemogu nista, prvo su dosli na nas server i poceli pisat njihovu IP adresu preko ekrana i pod naziv servera pisali hacked i kao Nova Ip adresa i napisali njihovu adresu evo kako su se predsavljali: Onea_Debela, Bond_Kind, Jacki_Chani... Nesjecam se vise.. I dobro to smo bili rijesili i mislili da je sve ok. I opet nakon nekoliko dana hacked, sve isto samo sto su jos i igrace poceli banati.. Nakon toga je moj prijatelj kod kojeg je skripta skeniro comp i kao pronaso keyloggera i promijenili smo sve sifre rcon pass, admin panel pass, msn, skype, xfire, sve moguce. JA sam takodjer skeniro komp i sve cifto kao i sto nisam nista primo od nikog.. i evo opet jucer odnosno sinoc ja nesto radio nisam bio ni na serveru i odjedanput dolaze poruke sta me banas... Ja se zacudio i netko mi uso s mojim acc i bano sve igrace evo par slika sto je jedan lik usliko: http://slike.hr/slike/samp005_713ce.png.html  ,  http://slike.hr/slike/samp006_c372a.png.html  ,  http://slike.hr/slike/samp007_ce1b0.png.html nije bas nesto ali evo dokaza malo.. I nista pogasim sve i dignem novi windows i mislio sam da je to to i nista koje sam mogao unban sam i aj dobro.. Sutradan mi igramo sve u redu dolaze igraci zajeb..amo se i odjednom ban, ban, ban... I to je bio Josip_Kas, Mario_Kahn... i dok udje vise od 3 igraca udju i pobanaju sve, reason: zz.. Evo molio bih pomoc tko mi moze pomoci, molim vas napisite mi neki prijedlog ili da mi netko pomogne bio bih mu jako zahvalan.. Dodje mi da zatvorim server, ali opet zbog budala da zatvaram necu! Molim vas pomozite nam ako mozete!? Hvala unaprijed.

Nakon Å¡to si reinstalirao Windows, jesi opet promjenio svuda Å¡ifre?

da odmah sam promijenio i neigram na starom acc više..

Antivirusni program mi je eset nod32 jucer skinuo, prije sam imao zonealarm, windows mije XP Service Pack 2

Vjerovatno su si podavali admine i sad imaju 10 accounta...pobrisi sve i vracaj statse

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


nastoe

Citat: pliva♫♪ poslato Mart 21, 2010, 17:33:16 POSLE PODNE
Vjerovatno su si podavali admine i sad imaju 10 accounta...pobrisi sve i vracaj statse
potpis, to se dogada u 90% ovakvih slucajeva poput tvoga sada ;)

OK, hvala, tocu napraviti, ali to smo vec radili, ako pobrisemo jel bi postojala mogucnost da opet hackaju?

Citat: stipo_grgic poslato Mart 21, 2010, 17:38:59 POSLE PODNE
OK, hvala, tocu napraviti, ali to smo vec radili, ako pobrisemo jel bi postojala mogucnost da opet hackaju?
Pa ako ti opet uvale keylogger postoji velika sansa.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Najvažnije je zato od nikoga ne primati ništa....
A mislim čime primÅ¡ keyloger antivirus "svira" Upozorava na njega....  8)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Ma i ti hackeri nemaju pametnijeg posla nego rusiti ljudima servere. Djeca, sta ces?

Pobrisi accounte, a ako se nastavi nemoj par dana ulazit na server pa ces vidjet dal keyloger imas...

Dam se kladit da ima nekakav edit larpa ili sam larp mod i u njemu je dao nekome admina ili tako nesto pa je ovaj /changename na jedno 20 nickova i svaki put kad udje moze banat nekoga.  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Mart 22, 2010, 18:28:02 POSLE PODNE
Dam se kladit da ima nekakav edit larpa ili sam larp mod i u njemu je dao nekome admina ili tako nesto pa je ovaj /changename na jedno 20 nickova i svaki put kad udje moze banat nekoga.  :-[
A mozda je dao nekome da sreduje mod pa ovaj stavio tajnu komandu za dat admina ;D, tako sam ja na svojem serveru

[CH]grudvo

Citat: pliva♫♪ poslato Mart 21, 2010, 22:49:11 POSLE PODNE
Citat: stipo_grgic poslato Mart 21, 2010, 17:38:59 POSLE PODNE
OK, hvala, tocu napraviti, ali to smo vec radili, ako pobrisemo jel bi postojala mogucnost da opet hackaju?
Pa ako ti opet uvale keylogger postoji velika sansa.

slusaj plivu on je iskusan s ovim :D

Mod sredjuje moj frend s kojim drzim server, pobriso sam acc, zasad danas nas je bilo dosta i sve je bilo ok, nadam se da je sve u redu sad, ali djeca sta ces.. Jbg najgore mi je s znam tko je ali nemogu nista to mi ide na k....