Omega RolePlay uskoro sa vama!

Započeo hudiga, Jun 14, 2012, 22:15:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.



IP: Uskoro
Forum: www.omega-roleplay.info




Dosao je taj trenutak kad vam predstavljamo server pod nazivom Omega RolePlay.Gamemod od Omege je pravljen od 0,tj.nije edit nikakvog drugog moda.Na modu su radila 2 scriptera,to su kiddo i Hudiga.Ukoliko se niste registrovali na nas forum ovo vam je pravi trenutak.

Login & Register

Registracija na nasem serveru je jedna od najednostavnijih registracija.Samo ukucate lozinku,koji ste spol i godine.To je sav posao.Nece biti nikakva pitanja sta je RP bla bla.Do sada valjda to svi znaju pa nema potrebe.Uostalom sva pravila cete moci naci na nasem forumu www.omega-roleplay.info.







Login na nasem serveru je jako unapredjen.Osim toga sto samo trebate ukucati svoj password,pomijeracuja kamera ce vas provesti malo kroz grad.



Ostali Sistemi

Kuca sistem je pravljen kao i svi ostali uz neke dodatke.U vasoj kupljenoj kuci cete imati sef u koji cete moci staviti pare,oruzje itd.Imat cete kucni telefon pomocu kojeg cete moci da zovete ali naravno ako platite racun za kucni telefon.Kuca se jos u izradi.Na otvorenju ce ih biti oko 200,za svaki UPDATE ce se povecavati broj kuca ukoliko bude igraca.




Firma sistem nije nista specijalno.Kada kupite firmu,morat cete takodje placati racune za struju,vodu itd.U firmi cete takodje moci imati sef u koji cete stavljati vas novac,naravno moguce je da vam neko opljacka taj sef i uzme sve vase pare.Firme su jos u izradi tj. nismo jos sve napravili.Ali bit ce oko 50 firmi.

PayDay sistem je vrlo unikatan,plata se vise nece dobijati svaki sat tj.nece biti npr. u 13h-14h vec ako budete 30 minuta na serveru,i izadjete sa servera,poslije opet udjete falit ce vam jos 30 minuta do plate.Svaka vasa plata ce ici na vasu radnu knjizicu,sa radne knizice cete moci da podignete pare tako sto odete u opstinu i kucate /payout.

COS:CarOwnerShip jos nije napravljen,ali radi se na njemu.Uskoro edit opisa i dodaje se opis COS-a.

Level sistem je pravljen tako da cim skupite dovoljno respect-a on ce sam povecati level,necete trebati kucati /levelup ili tako nesto.



Organizacije

Na nasem serveru postoje neke legalne organizacije kao sto su PD,MD,CNN,City Council.Nadam se da nema potrebe da opisujem te organizacije jer svi znaju sta je to.
Ne-legalge organizacije cete morati sami da napravite.Ne-legalne organizacije nece biti scriptane u modu.Vasu organizaciju cete morati da objavite na nas forum.Da napravite svoju bandu treba vam minimum 5 igraca koji ce biti u njoj.Ako svi imate auta,ofarbate ih npr u crvenu boju,kupite svi kuce u jednom Hud-u i cuvajte taj Hud.Naravno moguce je da vas clanovi neke druge bande istjeraju iz tog Hud-a.Zato morate biti oprezni i cuvati vas Hud koliko god je moguce.



Spawn

Spawn je mjesto na kojem cete se pojaviti svaki put poslije registracije,jedino necete ako nemate kucu ili ako ne-rentate neciju kucu.Na spawn-u cete moci naci bicikle koje mozete da vozite.



Poslovi

Poslovi koje imamo na serveru su:

Street Sweeper:Street Sweeperi sluze kako bi cistili ulice Los Santos-a.To je jedan od najbolje placenih poslova.Takodje da naglasim njih financira Gradonacelnik.

Car Jacker:Car Jacker (Kradljivac Vozila) se bavi kradjom vozila.Nema se sta puno pricati o tome kad vec znate,kad vam ukradu vozilo,mozete ga naci samo ako ste osigurali vozilo.Tj. ako imate osiguranje tad ce vam ga policija naci.Zato ugradite sto je bolje moguci alarm radi sigurnosti vaseg vozila.

Mechanic:Mechanic (Mehanicari) sluze kako bi vam otkrili kvar na vozilu i popravili ga.Ako vam se vozilo pokvari negdje na putu ili ostanete bez goriva,samo nazovite Mehanicare i oni ce doci po vase vozilo te ga odvesti u svoju radnju i popraviti.

Farmer:Farmer je lagan pocetnicki posao.Zarada nije tako losa za pocetak.Radi se o tome da vozite kombajn i traktor.Sa njima orete zemlju,vrsite psenicu na nekoj farmi.

Proizvodjac Materijala:Proizvodjac Materijala je ilegalan posao.Radi se o tome da proizvodite materijale i prodajete Dilerima Oruzja da bi oni mogli praviti oruzje sa njima.Morate ostati u tajnosti i prodavati pazljivo da vas policija ne skonta.Za to je velika kazna.

Trucker:Trucker (Kamiondzija) je solidan posao.Vozite svakvakve terete po LS-u,SF-u,LV-u.Sve zavisi kakav je teret.Ako je teret tezi,to je plata veca.Odlican posao za pocetak.

Diler oruzja:Diler oruzja bavi se prodajom oruzja,on kupuje materijale od Proizvodjaca materijala i pravi oruzje te ih prodaje.Morate biti vrlo pazljivi da vas policija ne otkrije.


Dodavanje jos poslova je u toku.



Bolesti

Na nasem serveru cete moci dobiti razne bolesti kao sto su Leukemija,Aids,Rak Pluca.Kada dobijete neku bolest prvo sto morate da uradite je da se obratite doktoru.On ce vam reci dali se bolest moze izlijeciti ili ne.Dok se ta bolest ne izlijeci morat cete lezati u bolnici da nebi prenijeli nekom od gradjana Los Santos-a.Ako je potrebna operacija,morate da skupite pare za operaciju,a operacije su skupe.Zato je bolje da se cuvate od bolesti.



Centar za dozvole

U nasem centru za dozvole cete moci da nadjete dozvolu za auto,motor,kamion,brod,avion/helikopter,oruze.Sve to cete morati posebno da polazete.Ako nemate npr. dozvoru za auto a policija vas je zaustavila.Morat cete platiti kaznu i dobijate kazneni poen.Ako skupite 5 kaznenih poena necete moci polagati za auto neko vrijeme.



Teretana

U teretani cete moci da naucite neke od borbenih stilova tuče.Kada ucite stil tuce necete ga naucit odjednom.Vec svaki put kad dodjete ucite po malo.Kada naucite neki stil tuce,morate cesto da idete na treninge jer je moguce da zaboravite da se tucete pa onda morate ponovo da ucite.Naravno u Teretani ce se organizovati razni mečevi.Uglavnom ce to biti Box.



AntiCheat

Nas AntiCheat je JunkBuster,ali nije obican.Mi smo ga izmijenili onako kako je nama potreban.Ima zastitu protiv svih mogucih cheat-ova.Naravno ima i zastitu protiv botova koji su u zadnje vrijeme postali popularni kod hacker-a.Na nasem serveru cete biti sigurni jer nece biti cheater-a pa vam nece smetati.






To bi bilo to za sad.Uskoro ce biti dodano jos slika od mod-a.Dodjite na nas forum i cekajte zajedno sa nama dok se server ne otvori,garantujemo vas zabavu od 0/24.

Pozdrav od:





By Hudiga.


Bit ce jos slika,samo me nesto photoshop zezea -.-' :D

Nadamo se da će naÅ¡i skripteri Å¡to prije napraviti skriptu. Forum smo već malo aktivirali, ali to nije kraj. JoÅ¡ uvijek se ureÄ'uje! DoÄ'ite i pomozite nam da uspijemo. Ovaj forum je jedinstven. Skripta je raÄ'ena od 0, raÄ'ena je po zahtjevima. Upotrebljujemo samo najbolje na skriptu. DoÄ'ite na forum i zabavite se prije zavrÅ¡etka skripte!

Uskoro jos jedan mali opis sto se tice samog sistema rada i razvijanja RolePlaya na serveru,uglavnom se sve vrti oko politike kao u RL,mislim da se sa ovako necim jos niste sreli.
Dodjite,necete pozaliti.


Dodji te i necete se pokajati,ja sam tamo od pocetka,iskreno svi se trudimo,zajednica je jako dobra,poceta je od nule,nikoga ne kopiramo jedistveni smo,dodjite,tamo sam TNT.Dodji te pomozi te nam,zabavi te se,lepo RP-aj te...OCEKUJEMO VAS


Citat: [GF]Armin44 poslato Jun 14, 2012, 23:31:56 POSLE PODNE
Lijepo izgledate sigurno dolazim.

Nesto si mi poznat,da nisi igrao na GF ?
Dodji,neces se pokajati :)



Onda me verovatno znas ... bio sam 18th,TFC i CNN lider,RP ucitelj,PU zaposlenik,GF CS klan lider,itd. 
Poslednja Izmena: Jun 15, 2012, 01:21:08 PRE PODNE od Crown





Citat: Crown poslato Jun 15, 2012, 01:20:50 PRE PODNE
Onda me verovatno znas ... bio sam 18th,TFC i CNN lider,RP ucitelj,PU zaposlenik,GF CS klan lider,itd.
Kako da ne..pamtim nick na Forumu.

Skripta je pri kraju i uskoro cemo objaviti datum otvaranja servera.
Dodjite na forum i zabavite se ...