[NAJAVA] Radeon Roleplay

Započeo !RD!Danny, Jun 13, 2012, 16:57:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


sch

*

Citat: kiddo poslato Jun 14, 2012, 06:48:37 PRE PODNE
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/geforce-samp/56358.aspx Slucajnost ili ne?
Ma nabavio je on GeForce mod,pa mu se čini da može imat kao oni,al ipak neće,tako da samo bez veze,to ja sam na GF igrao 2 godine,pa ništa,prema tome,samo traže nešto kopirati.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer



kiddo to sam i ja mislio,lol. gledam i citam i nesto mi poznato ko da sam citao vec.

Xomnia - Worldwide is a non-profitable SA:MP gaming community. It's one of the biggest SA:MP projects, featuring one of the most server uklonjen! roleplay scripts.

Xomnia-WorldWide Forum -Klik!

Citat: !RD!Danny poslato Jun 13, 2012, 16:57:53 POSLE PODNE

Zašto baš mi?
Dosta vam je DeathMatcha na ostalim serverima? Igrali ste strane RP servere, svidjelo vam se? DoÄ'ite na naÅ¡ server i isprobajte čari RolePlaya. Prijateljski Administratori i Game Masteri, igrači, 0/24 zabava, samo za Vas. Server se redovno Updatea novim RolePlay stvarima. Ukoliko trebate bilo kakvu pomoć, kontaktirajte naÅ¡e Game Mastere putem /new ili /report komande, te će se Game Master u Å¡to kraćem roku stvoriti pokraj vas i objasniti Vam sve Å¡to trebate. Poželjno je da prije počinjanja igre proučite naÅ¡ forum i, koji je neophodan za igranje na ovom serveru. Ukoliko budete dobro proučili ova pravila, sigurno ćete viÅ¡e uživati u RolePlayu, a s tim dolazi i sve ostalo. A da se malo "odmorite" od RolePlaya, tu su nezaboravni Eventi, na kojima ćete sigurno uživati. Garantujemo Vam nezaboravnu zabavu i lud provod. Uživati ćete u svakom momentu koji budete proveli na serveru, ali i na forumu. Različiti podforumi, gdje za svakog ima po neÅ¡to. Uvijek raspoloženi forumaÅ¡i pomoći će vam u svakoj prilici ukoliko imate problem oko igre, koji ne znate kako da rijeÅ¡ite. Bilo da su to krÅ¡enja pravila, pomoć oko programa, oko potpisa i joÅ¡ mnogo toga. Pridružite se naÅ¡em forumu/serveru i vidjet ćete da ste napravili pravi izbor. Budite dio nas, budite dio Radeona!

Tko god da je ovo pisao, malo se je previše nasrao... šta je je, čak i za GeForce ..

I ako jest ona ukradena GeForce skripta (nisam siguran jeli ukradena)... mozete se slobodno sutat nogom u dupe ..

Vidio bih ja tebe da ti radis na modeu, ulozis puno truda, vremena i onda dospije nekom probisvjetu 'u ruke' >:( Svaka ti čast na 'originalnosti' usput :D


Citat: kiddo poslato Jun 14, 2012, 06:48:37 PRE PODNE
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/geforce-samp/56358.aspx Slucajnost ili ne?
ti si u glavu cuknut..jel to isto?..jos pita slucajnost,daj retarde pokopaj se..

UÄ'ite i zabavite se na forumu, server jos nije otvoren, ali uskoro, gamemod je raÄ'en 1 i pol mjesec , game mod je edit par drugi gmodova i spojeni su

Pola ovoga je opirano s GFa ili UQ
- Realistična ekonomija. Svaki dolar je važan, nema razbacivanja s novcima. - Kopirano
- Unikatan i najmoderniji sistem s paydayom, svaki igrač dobiva payday kada on odigra ukupno 1 sat.  - Kopirano
- Plaću dobivate na radnu knjižicu. - Kopirano
- Preko 150 kuća na serveru (SF,LS i okolna sela te BaySide). - Kopirano
- Novi biznisi, za neke dodani uvjeti da morate imat 300 sati igre primjer.
- Moderni RolePlay Car Owner Ship sistem. Prodavaonica auta grotti.
- Standardni poslovi ilegalni i legalni uz posebne sisteme.
- LSPD i FBI posjeduju skladiÅ¡ta droge i materijala. NeviÄ'eno dosad.  - Kopirano
- Odličan Anti-Cheat sistem koji nikad ne griješi. Ne možete spawnat ni oružje, ni HP ni novac.
- Preko 1000 RolePlay animacija. - Mos misliti
- Različiti Fight Styleovi, poput Kung-Fua. - Ovo mora imati svaki RP Server -.-
- Mogućnost spremanja materijala, droge i oružja u auta/kućni sef. - Ovo mora imati svaki RP Server
- Apartmani.
- Komande koje poboljšavaju RolePlay.
- Novi sistem u Ammunationu, kupujete kao i u SP. - Nista tesko napraviti
- Mnoštvo novih biznisa, restorana, barova, diska. / A sta prije nista imali te biznise ???
- After Crash sistem koji vas vraća na poziciju gdje ste bili prije crasha, vraća vam oružje koje ste imali i HP. - Bez ovoga je Server 0, cista 0
- Uklonjen weapon-drop radi manjeg DeathMatcha. - NoNRP, jel oruzje otidje s mrtvacem ???
- Posebna zaÅ¡tita od reklamiranja preko /ad. Svaki put kad poÅ¡aljete oglas koji sadrži psovku ili IP možda, oglas doÄ'e Administratorima te vas oni mogu banati. - Ovo ima i u najbuganijem AntiCheatu
- Bandama i mafijama morate IC prići da bi ušli u njih, lako vas mogu odbiti ako budete bahati i slično. Regrutacije za legalne organizacije vrše se na forum.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

bio sam na SRW ukrali ste GF skriptu imate ip na njihovom forumu