~ Edimax Gaming

Započeo [ED] ZicMortal, Mart 19, 2010, 19:02:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [EFS]MreR poslato Mart 21, 2010, 14:14:57 POSLE PODNE
ma lazu ..ak je genius reklamiro ja cu se pokopat...a i genius sad ima 7 igraca a ova govna drpili igrace dali im admina i igraju tamo...stvarno jad i bjeda i mode drpili...:S zalosno
Uzeo si mi recenicu iz usta Mrer xD,bas sam htio edit svoj post i ovo ubaciti,dosli ovi s edimaxa i s jos jednig servera zvani virus i izreklamirali na geniusu i dali ima tamo 1337 admine i lidere sta vec i tamo igraju,ali nema veze vratit ce se oni danas je update slozili smo gradic koji smo najavili.
Poslednja Izmena: Mart 21, 2010, 14:21:12 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

i daj se primite prevodjenja ja napisem /report (jednu od osnovnih komandi) i sve na engleskom Oo

filipe niko oste nije napravio acc od nas i reklamiro nego je neki vas i vredjo me


Citat: [EFS]ExtremePower poslato Mart 21, 2010, 14:33:26 POSLE PODNE
i daj se primite prevodjenja ja napisem /report (jednu od osnovnih komandi) i sve na engleskom Oo
Budemo sve sredili,sada smo taj gradic sredili i jos par bugova,tebi za dusu cemo danas report prevesti xD.
Dario i dalje ne vjrujem da je netko nas doso tamo reklamirati,jer nas je bilo jako jako puno,a od jucer ne znam sta je valjda to sto svi dolaze reklamirati lol,a na ovim mojim slikama se vidi kako likovi psuju boga igraciam sa GGa,to nije bas lijepo,ovdje moze lock preraslo je i spam...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

ma filipo pusti. ih vratit cete vi svoju raju..ako tako moraju jedino skupljat..koce im doc na server kad su drpili mode tudji?ajde ko bi doso..jedino svi admini i gm-i ja udem 13 igraca 6 admina i 2 gm-a ...stvarno zalosno genius ce ostat medju najboljima(GF,BM,ST,BU,CH)Tako da...oni nikad nece al nikad uc na sluzbenu listu zato sto reklamiraju..btw vidi se da si u photoshopu radio ove slike..:S lazljivci glupi cini se da je to isto vlasnik djete kao sto sam ja!Ako tako mogu uspjet...nek uspiju posto jedino tako mogu!


Pozdrav MreR!

sta seres da ima 6 admina aj ne lazi ima 3 adm i 2 gma sta kao gg ne reklamira lololol Smesnooo hahha  :D :D :D :D :D :D
mozete sta ocete govoriti meni se server svidja
Poslednja Izmena: Mart 21, 2010, 14:47:45 POSLE PODNE od dario.krsic

ne reklamira...ako genius reklamira ja se pokopam I MODE NEZNATE URADIT SAMI!I REKLAMIRATE JOS I LAZNE SLIKE KAO DA GG REKLAMIRA!Eto a mene okrivljuju i ja dobiem bananu misle da kradem modove !Oni kradu
Poslednja Izmena: Mart 21, 2010, 14:51:37 POSLE PODNE od [EFS]MreR

Sta lazne aj ne seri vise nista nije lazno doso na server i reklamiro i vredjo

Citat: [EFS]MreR poslato Mart 21, 2010, 14:48:26 POSLE PODNE
ne reklamira...ako genius reklamira ja se pokopam I MODE NEZNATE URADIT SAMI!I REKLAMIRATE JOS I LAZNE SLIKE KAO DA GG REKLAMIRA!Eto a mene okrivljuju i ja pusim bananu misle da kradem modove !Oni kradu
mrer pusti ga neda se s njim svadati jos ce ti pocet krstit sve zivo,znam ga sa GGa...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

ajde ti si balavac ko i ja vidi se ...100% kolko si zreo vidi se po tebi ...daj da malo pogledas slike u PS Radjene!Sram vas bilo nikad necu doc na to govno


ja se necu smirit pljuju po geniusu !to je sramota


TI I TVOJ EDIMAX..to je sramota balkana i ostat ce 4 ever

JA I EDIMAX daj ne lazi vise odkad sam otiso sa gga nisam doso tamo pitaj filipa ako oces i ne lazi vise nemas dokaza cuti pokri se usimaaaa