Kako vam se svidja ova ideja

Započeo U.S.A, Mart 19, 2010, 17:36:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

U.S.A

D.D Ma evo vidim postoji GTA Unit MP pa bi htio otvoriti srv u LCu i neznam svidjalivam se ta ideja ako vam se svidja ja bi napravio ak ne jos jedan propala ideja...???

iYoko


U.S.A

Pa niko jer srv nije ni napravljen ali mislim ga napraviti ukoliko igraci misle igrati sad neznam kako vams e svidja ideja?

Nisam već duže vrijeme pratio United ali zadnji put kad sam gledao svi serveri prazni, nema igrača ali igra ima potencijala. I da kolko znam trebala je nova verzija izać (mape) a i cilent 0.3a.




Correlli

Citat: Nik Delgad poslato Mart 19, 2010, 18:05:52 POSLE PODNE
I da kolko znam trebala je nova verzija izać (mape) a i cilent 0.3a.

Nema još ništa od toga. Kye je već davno sklonio GTA:U-MP pod-forum na službenom SA:MP forumu.


LC- Liberty City (grad u GTA IV i u GTA III ) i u United-u
Poslednja Izmena: Mart 19, 2010, 19:06:58 POSLE PODNE od Nik Delgad




U.S.A

Pa ovi srv jesu prazni ali sta ako ja napravim BALKANSKI SRV mislim dali biste vi htjeli igrati na tom srv ako biste ja cu napraviti si sve pa onda da se igra mislim LC je ljepi grad a i nema nijedan balkanski srv...

Gle ja sam bio imao server tamo (kratko ali jesam :P ) s frendom i bilo je nešto sitno igrača ali to se jednostavno ne isplati jer jednostavno se ne zna za UNITED. I da nema uopće igrača.




U.S.A

Mogu dobiti GTAU-MP Client i neku scriptu (ko GF za samp Cisto da proucim)


U.S.A


iYoko

Ja bi igrao.. Sad kad sam procitao i skuzio sta pise... VI mislite na GTA:United mod za SA?


Citat: Nik Delgad poslato Mart 19, 2010, 19:06:39 POSLE PODNE
LC- Liberty City (grad u GTA IV i u GTA III ) i u United-u
znam za Liberty City al nisam po kontekstu skuzio o cem se prica