Lost Country RP Prijave za GA

Započeo accardo_, Jun 07, 2012, 14:33:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dolazak foruma i najava servera.


Nakon dugog i mukotrpnog rada server Lost Country je pri kraju. Svi koji znaju Lost Country je prije postojao i brojio oko 25 igraca dnevno.Naime zbog hostera(koji nam je izgubio cijelu skriptu i jos k tome nam oduzeo hosting) bili smo prisiljeni napraviti global restart. To nas je dotuklo i server Lost Country je ugasen. Od tog dana krenuli smo raditi skriptu koja bi bila unikat na cijelom balkanu. I mozemo se pohvaliti da nam je uspjelo skripta je u razvoju te je gotovo oko 97% skripte. Na modu rade: Nermin(Armando),Dragan(Billy),Emil(Boccino),Patrik(Accardo(Ja)).


Forum i portal
Za graficki izgled foruma i portala sam zaduzen ja. Forum tema je naime jos u izradi stoga koristimo ovu privremenu.


Nekoliko stvari o serveru
Naime server je pun unikatnih stvari i postoji mnogo textdrawowa da igru ucini ljepsom.
I mi smatramo da je to jedna od najunikatnijih skripta na cijelom balkanu evo nekih unikatnih stvari.

  • Drzavljanstvo u 3 drzave LS,SF,LV.Na registraciji odaberet grad i odete u opcinu da uzmete drzavljanstvo
  • Granicni prijelazi.Naime kad odbacite drzavljanstvo mozete samo jednom proci kroz granicu da vas policija ne lovi. Ukoliko to ucinite 2. put dobijate WL 6.
  • Laptop. IG smo razvili da mozete kupiti laptop u ducanu te preko njega mozete davati oglase slati mailove i otprilike sve sto mozete i u RL.
  • Internet IG. Razvili smo internet IG sto znaci da na svom laptopu mozete se spojiti na internet i koristiti web pretrazivac svaki market i autosalon i bolnica PD i ostalo ima svoju web stranicu gdje mozete pronaci informacije i tocnu lokaciju.


Ovo su samo neki od unikatnih sistema ima ih jos mnogo mnogo vise. Otvaranje se ocekuje sredinom 6. mjeseca. Molimo da se registrirate na forumu i pridruzite nam se.


Prijave za Game Assistante



Bra'o bra'o svaka čast jedan od rijetkih takvih servera .. srećno..

Vidim da ima dosta toga jos neviÄ'eno na balkanu..svaka cast na tome i sretno :D

Ovo mi pise pri pokusaju ulaska na link ...  ???

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Znamo do hosta je nesto rade s bazama za 1-2 h ce biti popravljeno


prijavljute se ;), vidice te da ima mnogo unikatnih stvari :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić




Sretno :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747



Citat: [BB]Wallace poslato Jun 07, 2012, 17:33:32 POSLE PODNE
Ovo mi pise pri pokusaju ulaska na link ...  ???

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Samo REFRESH odes i uce ti na forum :D
//

Srecno , ali za pocetak mislim da vam je bolje uzeti 1 grad posto na otvaranju sigurno nece biti vise od 50 igraca a sad ako 20 ide u LS 15 u SF i 15 u LV umesto jednog srednje-punog grada imas 3 prazna......Ali to je moje misljenje ...


[/center]