[Update] Security RolePlay | v2.2 | 95.211.27.143:7687 | www.security-samp.info

Započeo | S-RP | K@lib@r .300, Jun 05, 2012, 13:12:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Update v2.2

CarOwnerShip - Novi CarOwnerShip je tu!. Salon se nalazi kod Jefferson motela. Ima 85 vrsta vozila(aut, motor, kombi). Auto sada prima boja(sejva). /v komanda je u dialogu.




Kuce - Dolaze i nove kuce, s novim opisima. Trenutno na Serveru ima 709 kiuca. Nalaze se po cijelom New Yorku.




Novi Internet Protokol - Server dolazi s novim Hosting. Server je Hostang kod Gigia(neznam kako se tocno zove Hosting). Novi Internet Protokol: 95.211.27.143:7687




Biznisi - U mini Updateu ce biti dodano jos biznisa. Ovo sam trebao prijave napraviti, ali sam kasno naso TuT kako napraviti biznis. Trenutno je na Serveru novi biznis. Zove se ''Porezna uprava''.




Novi System ''Porez'' - Dodan je novi System ''Porez''. Znaci to je biznis u koji dolazi porez. Naprimjer: Netko kupi mobitel od $150, a u porezni biznis ce doci $50.




RP minus - Dodan je novi System ''RP minus''. Znaci, od sada nemozete biti u minusu(u novcaniku), nego na tekucem racunu. Ako na banci imate 100, a u novcaniku ste u minusu 10(prvo budete u minusu(novcanik), pa onda kada izbaci text da ste u minusu, onda vam se vrati novac(u novcanik), a na banci vam se oduzme toliko[nemoze drugacije]), onda cte na banci imati 90, a u novcaniku 0.




Nove mape - Dodane su nove mape. Neke ce doci u Mini Updateu. Dodano je: Mapa kod teretane, Glen Park. Dodacu jos Kip slobode, nisam stigao jer imam problem s 0.3c objekto, sve konverta, a samo c objekat fali.




New York | NY - Odlucio sam preimenovati Los Santos u New Yrok. Razlog je tome sto skoro svi Serveri imauj ime Los Santos(kao ime grada). Ja sam odlucio staviti New Yrok.





Forum - Promjenio sam Forum temu u MajesticJade(napravit cu svoj edit). Razlog je zato sto nezelim imati temu koju nisam ni pipnio.


IP: 95.211.27.143:7687
Forum: www.security-samp.info
Update je u cetvrtak. Biti ce odradjen tokom dana, jer nesmijem na komp, pa ako mi se ukaze prilika(a oce), ja samo ubacim GameMod i resetiram.
Poslednja Izmena: Jun 05, 2012, 19:12:32 POSLE PODNE od | S-RP | K@lib@r .300
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


A bilo je trenutaka, kad sam mislio da cu odustati, ali sam se pomaknio od kompa, na 1-2 dana, i onda je sve bilo kao prije
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Hvala. Napravio sam video, gdje prikazuje NYPD, COS i GyM ulicu
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati