Najava | Balkan Mafia Gaming Community

Započeo propalica2131231, Jun 02, 2012, 14:07:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

uopsteno je losa tema, los izgled i dizajn..na to sam mislio...takodje ubacite pawn bbc i yutube bbc, ukljucite opciju GORE/DOLjE, ubacite neki smiley pack...ubacite nove message icon...ubacite ikonice za profil, msn i te stvari..ukljucite karmu i td...ima tu mnogo stvari da se sredi...samo napred...volio bih da BM uspije...ako ne bude problema sa vedranom kao proslog puta igracu tu, a ako bude jbg necu....nisam ni igrao SA:MP 100god :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

ma dobra je tema nego nadjite nekog boljeg web dizajnera neka je dobro preuredi...

lepo sreÄ'en i portal i forum. Puno sreće :)

Vi što kenjate za portal odmaknite se malo od ADK SMF portala proširite svoje vidite nije sve u SMF-u.
WordPress je jako dobar :)


Obavijest:

Otvorene su prijave za Marketing team i moderatore,više u podforumu : http://balkan-mafia.net/forum/index.php?board=53.0

Nemogu da se reg. na forum  :( kliknem na reg. otvara mi da se logiram gde i da kliknem to mi otvara pomoc :'(

Citat: Anoo1 poslato Jun 10, 2012, 10:43:31 PRE PODNE
Nemogu da se reg. na forum  :( kliknem na reg. otvara mi da se logiram gde i da kliknem to mi otvara pomoc :'(
forum je zakljucan

Sretno vam :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747




Molio bih nekod da locka temu dok se ja necujem sa ostalima iz administracije BM-a, hvala !