[WCC]West Coast Country

Započeo Steinar, Maj 25, 2012, 22:18:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Server 'West Coast Country' je server u koji je uloženo mnogo truda. RaÄ'eno je na njemu puno vremena. Radnja se odvija u proÅ¡losti tj. u obližnjim selima no gradovi su zatvoreni jer mislim da je svima dosadio Los Santos i kopije servera. Želim se zahvaliti svom svojem timu jer bez njih nebi uspio.
Skripteri : Rodriguez
Owneri : Rodriguez, Deekline
Mapperi: Ve7nom, Dalibor
Web stranica : morao maknuti al uskoro dolzi






Evo početi ćemo sa opisom.Radnja se odvija u proÅ¡losti, tj. svima su dosadili gradovi jer je mnoÅ¡tvo servera kopija prvih servera sa gradovima.E pa mi smo malo to odlučili promijeniti!Radnja se odvija u selima i svaka organizacija/banda ili mafija je udaljena barem jedno selo od druge organizacije/bande/mafije.Znači poÅ¡to je radnja u proÅ¡losti sve mora biti staromodno tako da je banka,viječnica i ostale važne ustanove smjeÅ¡tene u staromodne zgrade tako i interijere.Na serveru neće postojati puno organizacija i sve je izmiÅ¡ljeno novo jer ponavljam mi ne kopiramo druge servere!!Na serveru je Sheriff kao pozitivac i nema viÅ¡e jer u staro doba nije bilo niÅ¡ta viÅ¡e nego Sheriffa,od negativaca imamo takozvane ''RevolveraÅ¡e'' i ''Odmetnici''.ViÅ¡e detalja ćete dobiti u opisu o svemu tome.Eh sada Å¡to joÅ¡ da vam kažem?Na serveru će se moći putovati vlakovima kao u staro doba.No nakon nekog vremena mjesec ili dva Å¡to će u igri biti 20-30godina će se početi otvarati novi gradovi i ljudi će se lagano početi useljavati.Nakon nekog vremena će se takoÄ'er početi stvarati male državice i početi će ratovi izmeÄ'u granica i prijestolja.Naravno svaka će država imati svojeg prijestoljnika koji će nakon nekog vremena biti izbačen ako ne bude zadovoljavao graÄ'anske uvjete.Kao Å¡to vidite mi pokuÅ¡avamo SAMP-om oživjeti staro doba!Malo ćemo sada reći o poslovima.Naime poslovi su isto u staro doba kao Å¡to su kovači,ratari,stočari,ribari,bankari,trgovci,graditelji,sakupljači zlata,krojači,pekari,doktori itd.U sljedečim stvarima ćemo opisati detaljno svaki posao.Zaboravio sam reći da će se svako selo imenovati i svaki grad i država.






Kao što smo rekli sada ćemo detaljno opisati sve poslove:







Naime kovači kovaju željezo kao Å¡to su kopita,grablje,lopate itd.Ima i jedna poslovica ''Svaki kovač svoje sreće''!Živili su ne bogato no ni ne siromaÅ¡no.U svakom selu ima jedna kovačnica!Ljudi će trebati oružje pa će kovači imati posla i zaraÄ'ivati će.Kovači će biti jako cijenjeni ljudi u selima no i oni će ovisiti o oružju koje ratnici nose.Biti će na loÅ¡em glasu ako se sazna da je to selo doživjelo poraz!O kovačima će biti napisano mnogo kada dobijemo slike od mappera!






Evo sad ćemo opisati i ratare.Ratari su ljudi koji kopaju,oru zemlju za gospodu iz sela.Rade danonoćno i vrlo su marljivi i posluÅ¡ni.NajviÅ¡e ih voli prijestoljnik i bez njih bi 70% stanovniÅ¡tva pormlo.Žive u kući na farmi s svojom ženom i djetetom.Svoju robu prodaju trgovcima o kojima ćemo kasnije!ZaraÄ'uju do 50$ tjedno i dosta su bogati.ViÅ¡e informacija kad dobijem izvješće od mappera






O stočarima se nema što pisati.Svi već znamo da oni čuvaju stoku i ubijaju je za svježe meso!Najviše prodaju mesa trgovcima koji im plačaju čak 150$ tjedno.Više informacija uskoro!!







Ribari,ribari su vrlo dobri ljudi koji znaju s brodovima i sa lovljenjem ribe i sličnog.Oni su ljudi koji zaraÄ'uju negdje oko 200$ tjedno sto je puno u to doba.Nekad provode i do 2 dana na moru(Å¡to je naravno u igri 5min).Sami su svoji majstori, tj. oni sami sebi rade brodove i isplovljavaju i nitko ne odgovara za njihovu smrt u slučaju da se dogodi takav slučaj.Izgradnja brodova traje čak do dvije godine(Å¡to je u igrici 20min) ovisi koliko imaju novaca i koliko su kupili drva.






Bankari,bankari su ljudi koji imaju ozbiljan posao.Naime većina bankara je poÅ¡tena no naÄ'e se i negdje ljudi koji uzmu dio i stave to u svoj džep.No takvi ne dospiju daleko jer je Sheriff aktivan.Bankari rade u svojim ''kancelarijama'' koje se nalaze u drvenoj graÄ'evini zvana banka.Bankari su ljudi koji se lako bogate no i teÅ¡ko se zaposliti tamo.Voze vrlo otmjene traktore.






Trgovci su ljudi koji svaki dan i cijeli dan putuju po selima gdje prodavaju robu koju su kupili od ratara,stočara itd...Trgovci su ljudi koji puno troÅ¡e na putovanja no ne zaraÄ'uju baÅ¡ malo.Naravno zaraÄ'uju onoliko koliko prodaju robe.






Krojači kroje kaubojima njihova odjela i sakoe koje nose.ZaraÄ'uju puno i jako su bogati.Imaju posla po cijele dane i nemaju ni malo odmora.Imaju svoju jedinu radnju u glavnom selu koje ćemo se dogovoriti oko imena.
















Evo počinjem malo nadopunjavati opis...Sada ćemo Sheriffa opisati.Eh Sheriff ima svoj ured gdje upravlja svim selima.Sheriff je kako se kaze ''Bog i batina'' znači on je glavni i s njim nema zezancije.Pošto je radnja u prošlosti Sheriff ima 3 traktora.Sheriff će uskoro primati mlade ljude koji će mu pomagati u održavanju mira i reda u selima.

Evo neka slika baze ali nova će jer sam se zeznuo sa ciglama -.-'' http://www.zaslike.com/files/7sfy22t24t8v4bweu3k.png




NAPOMENA: Mod je raÄ'en od 0
Poslednja Izmena: Maj 26, 2012, 15:05:30 POSLE PODNE od [WCC] Rodriguez

Isto kao WWW ! Mislim slicno.
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Khm...znao sam da ćete tako reći e pa vidjeti ćete da nije jer ja tu ideju imam u glavi već dvije godine samo nisam znao skriptati kuzis? a i vidjeti ćeš ako budeš igrao da je drugačije

Nebrini ! Vidim da je opis dobar , nego sam rekao jer ista ideja na selu itd. Posjetit cu vas !
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢


Dobro je ajde cekamo nastavak opisa :)
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Sretno, jedno vrijeme sam drzao server na selu, tesko je privuci igrace posto su se svi navikli na gradove, nije kao engleski serveri Red County, sta ja znam, gdje ljudi to vole vise...
Al eto sretno ti.


drupalov logo... heh


sto se tice foruma, maknite si taj sadrzaj s te domene jer ako vas netko prijavi Carnetu oni ce suspendirati istu domenu, jer to nije djelatnost na koju se veze portal(zdnews.hr)

Hvala vam sada ću opis početi opet

Dude to nam je samo privremeno :)


Dodani su svi poslovi uskoro će slike!!
Poslednja Izmena: Maj 26, 2012, 11:32:20 PRE PODNE od [WCC] Rodriguez


Hvala,mozete nas malo ocijeniti i sada ce uskoro forum pravi doci pa se nadam da ce te se registrirati