[0.3e]Ex-Yu www.buw-rp.info

Započeo Pakisa, Maj 14, 2012, 22:33:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretno vam, dobro vam je ime :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Ja tu:
1. Ne dolazim jer nema ni vozila na spawnu brate moram trčat u grad !
2. Mape su totalna koma !
3. Imate SKINUT MOD I EDITOVAN I TO JAKO LOÅ E !
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: Nebitno poslato Maj 18, 2012, 13:31:14 POSLE PODNE
Evo da se javim i ja (Anchy) . Sta da vam kazem jos radimo na serveru za veoma mali vremenski period nabili smo 43 igraca i krupnim koracima napredujjemo :)


Napredujete zato što djelite levele i novce,lidere ne testirate već ih poklanjate i samim tim uništavate smisao Roleplaya na Balkanu.

Citat: ^HuDiGa.amx ^^. poslato Maj 15, 2012, 06:34:39 PRE PODNE
Dobar opis al vi ste retardi koji reklamiraju po tudjim game forumima i fb stranicama :S


Potpis,
nesretno!
Poslednja Izmena: Maj 19, 2012, 01:34:51 PRE PODNE od Tvrtko.php^^






Citat: Dane poslato Maj 17, 2012, 14:36:19 POSLE PODNE
Citat: _IcE_ poslato Maj 17, 2012, 09:33:57 PRE PODNE
jedan moj prijedlog prijedjite na 0.3e posto gotov pa su svi presli!

Nisu svi prešli,i što sada ako oni hoće da ostanu na 0.3d ? Imal tu nešto čudno ?

Meni je čudno ovo kao što je Don Conell rekao sscanf2 i strcmp ? Da nije možda strtok i strcmp ?

Sretno.
Tko je kriv šta vas dvoje neznate da to može ići skupa. ;)

Ljudi opusteno ;) ima vremena sredicu server do kraja samo da skolica mi zavrsi :D

Ajde da vam Brabin objasni sta je Ex-Yu RP! To je EDIT starog NooBot-a to je skripta itd koja je bila na NooBot serveru prije vise od 7-8 meseci...Iskopirana Opstina opet od NooBot-a,iskopirana organizacija TnT ali ne u potpunosti posto su glupi da bi napravili da se TnT moze postavljat na kola itd ;) Sve u svemu iskopirani NooBot i na kraju krajeva server je ugasen i sada stoji reklama od NooBot servera posto se vlasnik servera vratio na NooBot pa molim da se reklama skine ;)

Evo i IP od tog servera da se uverite! 193.192.59.227:7786

[CM]Cundrajz

Daj brate opis me bode u oči jer ti je slovo svako preveliko moram scroll da uhvatim jedno slovo daj smiri tenzije. Ko da ti je opis neko dijete pastelama crtalo.
Opis -32423543/100000000 a server nez kakav je!

Ništa osobno, sretno sa serverom!

Sretno :)  jest' da opis nije neÅ¡to ali Å¡ta je tu je...


Mogli ste se malo više potruditi, 6/10. Sretno dalje...
Pozdrav, RiverSide SA:MP zajednica se radja! Server ima unikatne ideje, odnosno skriptu od 0, uz vrhunske skriptere i mapere, te ozbiljan staff team. Uspjeh ovoj zajednici zagarantiran sigurno! Server ce raditi na hard RP principu! OTVARANJE USKORO, vise info na nasem forumu (http://rs-hq.org), gdje mozete vidjeti neke projekte koji ce biti na serveru (iako je to samo mali dio svega).
                                        

Tema ReFreShovana Novi IP I Novi FORUM!,A vi to sto ste govorili za lidere i admine levele i pare to je bilo dok je bio nocke sada kada nema nocketa sve je drugacije!!
Poslednja Izmena: Maj 23, 2012, 18:35:26 POSLE PODNE od Pakisa


// Sory za com
Poslednja Izmena: Maj 29, 2012, 19:51:30 POSLE PODNE od |BSRP|Ivica_Boss
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

omg kakav crni metro role play hahaha jesi lud decko?  i sto niste hakovali server .ti slobodno hakuj server pa ces dobiti dos...a gamemod je koji je i bio i Ime Je Ex-Yu Role Play!
Poslednja Izmena: Maj 29, 2012, 19:13:24 POSLE PODNE od Pakisa