[0.3e] Balkan Rising RolePlay - Petak u 20:00 (18.5.2012)

Započeo [BR]Maki187, Maj 12, 2012, 22:00:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Naravno , da znate bit ce jako zabavno na otvaranju , i dijelit ce se nagrade , pa navratite :D

Sretno nam jos jednom.
;)



Balkan Rising Member - Game Admin





Beta Tester - Tony Gomez ©


Server IP: 95.211.27.143:5478




sretno ;)
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Na otvorenje ću doći možda a najviše su mi se svidjeli ove sistem cijevi kad puknu lijepo.Sretno Maki sa serverom btw..Imao si greški u opisu neke sitne (izostajanje riječi),i mogao si opisati Anti-Cheat?

Svaka cast sretno
______________________________________________
Havana RolePlay 0.3z
Server IP: 193.192.59.222:7778
Forum: Uskoro
TeamSpeak: Uskoro!
Otvorenje: 27.02.2014
_____________________________________________

Hvala
@Dane hvala, pa pored ovolikog opisa, necudi me sto je nesto izostalo :D

Da opisem AntiCheat ? nema sta da ga opisujem, koristimo JB, ne nekoristimo moj AC Balkan Security, jer nema sve detekcije, a mesanjem njega i JunkBustera sam samo izazvao probleme sa JB-om, ima i sam mod neke detekcije, al nisam hteo da razvijam server AntiCheat, jer ne zelim da za otvaranje AC napravi gresku neku  :D

[quote author=
Maki187 link=topic=43581.msg328965#msg328965 date=1337198562]
Hvala
@Dane hvala, pa pored ovolikog opisa, necudi me sto je nesto izostalo :D

Da opisem AntiCheat ? nema sta da ga opisujem, koristimo JB, ne nekoristimo moj AC Balkan Security, jer nema sve detekcije, a mesanjem njega i JunkBustera sam samo izazvao probleme sa JB-om, ima i sam mod neke detekcije, al nisam hteo da razvijam server AntiCheat, jer ne zelim da za otvaranje AC napravi gresku neku  :D
[/quote]

Ma ok to neke male pravopisne greške zanemari...Jeste treba puno vremena i na kraju kad to uradiš možda ti sjebe sve zato je bolje odložiti otvaranje servera do daljenjega ako znaš skriptati da ga još što bolje usavršiš nego da koristiš od drugih.Inače nema veze dobar je i JB.

nerazumem te, zasto bi odlagao otvaranje ?

Mi anticheat imamo, i to je JunkBuster, ja sam smao rekao da nezelim da koristim moj AC, iz gore vec navedenih razloga...

Hvala puno svima :) Očekujemo Vas :)



Citat: _IcE_ poslato Maj 17, 2012, 21:38:21 POSLE PODNE
sretno!docicu na otvaranje ako vidim da je dobar mod igracu tamo!

Ti igraš na svakom serveru kako gledam tvoje postove...

Da napomenim danas u 20:00h otvaranje server-a,dodjite nam na otvaranje svi ste dobro dosli.

Pozdrav.

Naravno , to sto Alan kaze , ocekujemo vas za 3 ipo sata :D



Balkan Rising Member - Game Admin





Beta Tester - Tony Gomez ©


Server IP: 95.211.27.143:5478