[DV] Division Roleplay - Otvaranje, danas 20:00 !

Započeo Vegas., Maj 04, 2012, 21:44:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisam siguran jer nikada nisam ozbiljnije igrao RP ( nešto malo CH ) ali uglavnom moj tip je CnR ( Cops and Robbers ) serveri pa tako da se ne razumijem dosta u RP ali svakako što više unikatnih ideja i da se server sto vise razlikuje od ostalih to bolje - necete se zeznuti samo furajte svoj fazon. Btw lijepo je vidjeti da par ljudi zajedno i slozo rade na jednom projektu , ja nisam imao te sreće :D

_________________
176.31.192.105:7779

Citat: DonWade poslato Maj 04, 2012, 22:31:27 POSLE PODNE
Nisam siguran jer nikada nisam ozbiljnije igrao RP ( nešto malo CH ) ali uglavnom moj tip je CnR ( Cops and Robbers ) serveri pa tako da se ne razumijem dosta u RP ali sva kako što više unikatnih ideja i da se server sto vise razlikuje od ostalih to bolje - necete se zeznuti samo furajte svoj fazon. Btw lijepo je vidjeti da par ljudi zajedno i slozo rade na jednom projektu , ja nisam imao te sreće :D

Jbg druze,ja sam imao tu srecu pa sam sreo Vegasa.On mi je medju najboljim na forumu.Covjek se voli zezati,sto je najbitnije voli raditi.A takav sam i ja u principu pa se super slazemo :D


Vegas.

[quote author=
Maki187 link=topic=43170.msg324596#msg324596 date=1336165091]
Lepo lepo, srecno :)
[/quote] Hvala Maki :) ..

imam osjecaj da ce biti extra server ! Guraj do kraja :D
Sretno :)
Poslednja Izmena: Maj 05, 2012, 00:45:47 PRE PODNE od David_Shelbyâ„¢
Follow me na Instagram @sixmatic

veoma dobro uradjeno, mogao si jos malo dodati opisa sa vise slika itd, ali od LS ste napravili da se nemoze prepoznati samo naprijed mape odlicne, srecno  ;)


Vegas.

Citat: David_Shelbyâ,,¢ poslato Maj 05, 2012, 00:45:15 PRE PODNE
imam osjecaj da ce biti extra server ! Guraj do kraja :D
Sretno :)
DoÄ'i i provjeri :) .. Hvala !

Citat: Dejan_Bozovic poslato Maj 05, 2012, 00:54:24 PRE PODNE
veoma dobro uradjeno, mogao si jos malo dodati opisa sa vise slika itd, ali od LS ste napravili da se nemoze prepoznati samo naprijed mape odlicne, srecno  ;)
Hvala ! Planiramo još dosta toga što se tiče mape uraditi...

Citat: [LST]Madox poslato Maj 05, 2012, 07:25:18 PRE PODNE
Dobar opis,mape...I svaka čast za BHF  ;)
Hvala, doÄ'i ako želiÅ¡ i budi čkan BHF-a :)

Srecno, samo vam prave konkurenciju oni sto imaju vas mod, i otvorili server, jbg, srecno i da uspete :)

Vegas.

Citat: Glisa poslato Maj 05, 2012, 08:38:28 PRE PODNE
Srecno, samo vam prave konkurenciju oni sto imaju vas mod, i otvorili server, jbg, srecno i da uspete :)
Oni koji su imali priliku da uÄ'u na onaj lažni server uvidjeli su koliko je bilo bugovito kada smo uzeli mod, objavio sam im hack, to sam i uradio, sada se oni zovu Exotic RP, doÄ'i i posjeti nas, hvala ! :D

Sretno al nemoras nakon svakog "Sretno" reci hvala -.-

Xomnia - Worldwide is a non-profitable SA:MP gaming community. It's one of the biggest SA:MP projects, featuring one of the most server uklonjen! roleplay scripts.

Xomnia-WorldWide Forum -Klik!



Vegas.

[quote author=
Džoni [RI] link=topic=43170.msg324769#msg324769 date=1336216697]
Dolazim obavezno :D
[/quote] ÄŒekamo te ! :D

Ajmo,da nas bude što više. :D
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster