Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.


Odo je sad dobro,prelist'o sam par stranica nazad zajebavate se.. :D Prije pola godine tačno niÅ¡ta nije moglo ovde ić'  :D :D :D


EDIT: Na nekom normalnom RP serveru kad te pitaju šta je MG i ti odgovoriš "mešanje ooc i ic chata " da li to može proć' po vašem mišljenju?
Poslednja Izmena: Jul 19, 2012, 16:12:44 POSLE PODNE od Sineša
Ne igram SA:MP vise..

Ja, kao prvo neću da brišem linkove(neke)!
Ali.. kad vidim link fejsbuka doÄ'e mi da povraćam!
Što se tiče linkova sa youtube-a, nemam ništa protiv.. ali, kad stavite jedan link.. ide odmah drugi,pa treći i sve tako dok moderator nekaže STOP! ¨
Kad bi svi poštovali neka osnovna/logična pravila nebi se dešavali banovi, zabrane pisanja i sl.
A koji je razlog? e pa razlog je taj što se posta previše linkova koji su zapravo reklama, nećemo uzet za primjer fejsbuk linkove jer su oni zabranjeni, barem što se mene tiče.. uzet ćemo u obzir linkove nekih portala ili linkove do gaming zajednica pa čak i konkurencije(koje i nema baš) nedozvoljavamo u ovom razgovoru!
Pričao sam sa mnogo ljudi koji prate ovaj ili neki drugi forum i gledam kako 'pljuju' po balkan sampu iz razloga što su im napunili glavu glu.postima pa čak je bilo slučajeva da napadaju mene kao Super moderatora što nema nikakve veze sa zdravim razumom.. kritikuju mene kao da ja donosim glavne odluke. :/ Počevši od mene završe na nekom drugom, završe jer nemaju vremena smislit još neku pizdariju kad im ja spremljeni napad dotučem za sekund!
Kritike za sve moje kolege, tj. cijelu administraciju ovog foruma sa optužbama da smo se mi uvukli nekome da nekažem gdje.. misli se na super moderatore, a kad im dam link profila osnivača ovog foruma onda ih viÅ¡e nečujem jer možda neznaju sastavit dvije rečenice kako bi stekli neki dojam.  :-X
Mogu pisat svašta do dna foruma ali neću jer još uvijek ima onih koji će reć da im je BS pomogao i tako će ostat, a svima je pomogao samo što neki nisu odgojeni na način koji bi trebali pa da kažu hvala(bar jednom)!

Uglavnom, pravila ovog foruma su stvorila neki red kako na forumu tako i pojedincima koji su naučili da se neka pravila trebaju poštovat i da pomoć neće dobit bez truda.
Što se mene tiče vi lijepite linkove gdje god oćete, ja nemam ništa protiv.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jul 19, 2012, 16:19:01 POSLE PODNE
Ja, kao prvo neću da brišem linkove(neke)!
Ali.. kad vidim link fejsbuka doÄ'e mi da povraćam!
Što se tiče linkova sa youtube-a, nemam ništa protiv.. ali, kad stavite jedan link.. ide odmah drugi,pa treći i sve tako dok moderator nekaže STOP! ¨
Kad bi svi poštovali neka osnovna/logična pravila nebi se dešavali banovi, zabrane pisanja i sl.
A koji je razlog? e pa razlog je taj što se posta previše linkova koji su zapravo reklama, nećemo uzet za primjer fejsbuk linkove jer su oni zabranjeni, barem što se mene tiče.. uzet ćemo u obzir linkove nekih portala ili linkove do gaming zajednica pa čak i konkurencije(koje i nema baš) nedozvoljavamo u ovom razgovoru!
Pričao sam sa mnogo ljudi koji prate ovaj ili neki drugi forum i gledam kako 'pljuju' po balkan sampu iz razloga što su im napunili glavu glu.postima pa čak je bilo slučajeva da napadaju mene kao Super moderatora što nema nikakve veze sa zdravim razumom.. kritikuju mene kao da ja donosim glavne odluke. :/ Počevši od mene završe na nekom drugom, završe jer nemaju vremena smislit još neku pizdariju kad im ja spremljeni napad dotučem za sekund!
Kritike za sve moje kolege, tj. cijelu administraciju ovog foruma sa optužbama da smo se mi uvukli nekome da nekažem gdje.. misli se na super moderatore, a kad im dam link profila osnivača ovog foruma onda ih viÅ¡e nečujem jer možda neznaju sastavit dvije rečenice kako bi stekli neki dojam.  :-X
Mogu pisat svašta do dna foruma ali neću jer još uvijek ima onih koji će reć da im je BS pomogao i tako će ostat, a svima je pomogao samo što neki nisu odgojeni na način koji bi trebali pa da kažu hvala(bar jednom)!

Uglavnom, pravila ovog foruma su stvorila neki red kako na forumu tako i pojedincima koji su naučili da se neka pravila trebaju poštovat i da pomoć neće dobit bez truda.
Što se mene tiče vi lijepite linkove gdje god oćete, ja nemam ništa protiv.

Bas tako, ovaj chat sluzi za normalan razgovor, ranije je svaki treci post bio facebook link da se lajkuje neka stranica, a sto se tice youtube linkova, ja licno nemam nista protiv smesnih klipova koji su bili postavljani, ali kad neko objavi neku smesku ili bilo sta odma slede komentari "hahaha" "ahhahahaha" "hahahah, a pogledajte tek ovo: "naredni yt klip" i tako u nedogled. Ustanovili smo da to samo kvari ovaj forum koji je prvenstveno namenjen SA:MP-u i doneli smo takva pravila i nadam se da nas razumete :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Poz SAMP-eri, odavno nisam spamao pa evo dosao malo  :-*

hoce ko voditi samp-hosting.info? Treba samo voditi, dobi hosting
Old School
Since: 2011

Citat: [RS]Artieâ,,¢ poslato Jul 19, 2012, 16:50:41 POSLE PODNE
Poz SAMP-eri, odavno nisam spamao pa evo dosao malo  :-*
Dobrodosao kolega  :D

Citat: Snooker poslato Jul 19, 2012, 14:39:47 POSLE PODNE
Citat: Sake. poslato Jul 19, 2012, 14:21:10 POSLE PODNE
Ima neko RPG/DM skriptu, ajde ako neko ima nk se javi, sje*a se trazeci
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
@Vilko Znam taj osecaj.

Trazio sam, ali nijednu nisam vidio da ima sistem dok na sebi, sve sam prelistao, nasao sam ovu koju bi najvise i volio ali nevidim nigdje link za downlaod http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=39681.0

Citat: Sake. poslato Jul 19, 2012, 17:56:00 POSLE PODNE
Citat: Snooker poslato Jul 19, 2012, 14:39:47 POSLE PODNE
Citat: Sake. poslato Jul 19, 2012, 14:21:10 POSLE PODNE
Ima neko RPG/DM skriptu, ajde ako neko ima nk se javi, sje*a se trazeci
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
@Vilko Znam taj osecaj.

Trazio sam, ali nijednu nisam vidio da ima sistem dok na sebi, sve sam prelistao, nasao sam ovu koju bi najvise i volio ali nevidim nigdje link za downlaod http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=39681.0
imam ja na kompu u winrar-u al nemam pass :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Jul 19, 2012, 19:15:39 POSLE PODNE
Citat: Sake. poslato Jul 19, 2012, 17:56:00 POSLE PODNE
Citat: Snooker poslato Jul 19, 2012, 14:39:47 POSLE PODNE
Citat: Sake. poslato Jul 19, 2012, 14:21:10 POSLE PODNE
Ima neko RPG/DM skriptu, ajde ako neko ima nk se javi, sje*a se trazeci
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
@Vilko Znam taj osecaj.

Trazio sam, ali nijednu nisam vidio da ima sistem dok na sebi, sve sam prelistao, nasao sam ovu koju bi najvise i volio ali nevidim nigdje link za downlaod http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=39681.0
imam ja na kompu u winrar-u al nemam pass :D

Ajd add me na skype "samir_sake" ili upload pa mi daj link, da skinem, msm da cu moci nabaviti pass

Vece svima, bice ovo luda noc  :D  :D

Pozz ljudovi potrebna mi je pomoc naime skinuo sam ovaj gamemode: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=279927, sad posto sam nov kako da sacuvam nalog kada se registrujem znaci kad upisem podatke i sve kako da taj naloig trajno snimim da bi kada se sledeci ulogujem da se vratim tamo gde sam zavrsio tj gde sam izasao sa svim stats parama i sve da kad se ulogujem sve da bude snimljeno...

Hvala Unapred

Koliko ja vidim taj gamemode ima sve Å¡to tražiÅ¡... a sljedeći put potraži pomoć gdje treba.. pogledaj malo forum i vidit ćeÅ¡  :)

Ok ja se izvinjavam ako moze jos samo ovo znam da pise al ja odem sve napisem ime lozinku i sve to ali kad izadjem i ponovo se ulogujem sa istim tim imenom i lozinkom i moram sve ponovo kao da opet iznova regustrujem se kao nov korisnik,ako moze pomoc hitno mi je vec 2 dana se mucim sa tim.
Ako ima neka komanda da se uigri snimi tvoj stats sa svijm para i ili nesto tako bio bih zahvalan...

Kako vam se svidja moj novi potpis?
Old School
Since: 2011