Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [RS:RP]Sauron poslato Jul 17, 2012, 21:05:11 POSLE PODNE
Ti mene malo zezas a?  ???
Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jul 17, 2012, 21:04:33 POSLE PODNE
Jao.. moja greÅ¡ka.. zamijenio sam te za jednog starca al nema veze!  :D

Å ta bi te zezo.. čitaj post!  :o
Zamijenio sam te al negovori mi se za koga.. XD

hahahahhaah  :-X de molim te s kime si me zamenio?  :-[

Za nepovjerovat koliko je zamro glavni razgovor otkad se novi postovi u njemu neprikazuju na portalu.  :)

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Jul 17, 2012, 21:07:27 POSLE PODNE
hahahahhaah  :-X de molim te s kime si me zamenio?  :-[
Dobio si odgovor na PP.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jul 17, 2012, 21:08:52 POSLE PODNE
Za nepovjerovat koliko je zamro glavni razgovor otkad se novi postovi u njemu neprikazuju na portalu.  :)

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Jul 17, 2012, 21:07:27 POSLE PODNE
hahahahhaah  :-X de molim te s kime si me zamenio?  :-[
Dobio si odgovor na PP.
ne, vise se ne broje postovi, pa nemam razloga spam-at jedino ako uleti koja svaÄ'a pa onda i ja uletim u nju, reda radi, radi  ban-a :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

RegaÅ¡ se na forum da bi osjetio ban? izgleda da ga ti svaki put "osjetiÅ¡" pa ti bude fino XD  :D

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jul 17, 2012, 21:08:52 POSLE PODNE
Za nepovjerovat koliko je zamro glavni razgovor otkad se novi postovi u njemu neprikazuju na portalu.  :)

Eh, joÅ¡ da je tako.. Otkad ste pozabranjivali sve živo na gl chatu nema se o čemu pisat.. Å ta god napiÅ¡eÅ¡ doÄ'e neko i monda ti ;)
Onda je bilo zabavno dobit ban jer znaÅ¡ da si ga poÅ¡teno i dobio, a sad dobijeÅ¡ ban jer napiÅ¡eÅ¡ jedan post koji se ne sviÄ'a administraciji..
Realnost..

...Neno...

Cak Neno je us'o kroz vrata na prozor  :D


Citat: ...Neno... poslato Jul 17, 2012, 23:13:05 POSLE PODNE
Cak Neno je us'o kroz vrata na prozor  :D

Cak Danijel bacio kucu kroz prozor   XD  :D :D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: ...Neno... poslato Jul 17, 2012, 23:13:05 POSLE PODNE
Cak Neno je us'o kroz vrata na prozor  :D
neno kakva je to slika haha
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))




Aj da posetim River Side i idem da se regam... :-*