Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: Nakitu_Mijasi poslato Jun 25, 2012, 23:08:47 POSLE PODNE
deste botovi :D
hahhahahha pa sta se javljas ti najveci bot ovdje 'nakituminajasi'  :D

Server,zasad ima 7k linija,ako server propadne prodat cu je a mozda ali tesko,objavit.Planiram imat barem 15 unikatnih stvari koje serveri na balkanu nemaju i biti ce hard RP u stilu GF(Ä'ifors).

Citat: Gojko Veličanstveni poslato Jun 24, 2012, 14:51:34 POSLE PODNE
Nalazim se u velikoj dilemi takoreci CH je punim imenom CroHerzegovina dali je to Hrvatski ili Hercegovacki server ali server je i dalje veliko sranj.e ako razumete moju trenutnu dilemu takoreci???

Informiraj se jarane ;)

Sta ima ljudi :D
@Hitman mape su ti extra :D



Hellou :)

Nakon 9 mjeseci stanke, malo sam se vratio na SAMP (na možda mjesec dana) vidit šta ima novog, tko je osto od stare raje itd.
Valjda me se sjećate 8)

Pito sam gottija za savjet oko nekih servera, pa ak imate još koji dobar recite (dobar! max. 150 igrača dnevno) :D

Citat: [TEMP]Vilko poslato Jun 26, 2012, 14:50:24 POSLE PODNE
Hellou :)

Nakon 9 mjeseci stanke, malo sam se vratio na SAMP (na možda mjesec dana) vidit šta ima novog, tko je osto od stare raje itd.
Valjda me se sjećate 8)

Pito sam gottija za savjet oko nekih servera, pa ak imate još koji dobar recite (dobar! max. 150 igrača dnevno) :D
Ja nisam odavno ovdje pa te neznam, kakogod welcome back ;)
a sto se tice servera ako znas engleski dobro idi na Los Santos RolePlay (preporucujem)

Imam acc al mi se neda igrat s englezima hehe

od balkanskih imas Global Gaming RP imaju 130-150 redovnih igraca po danu(ujutro manje) ali im mod nevalja obicni CLRP edit neznam kako to privlaci igrace a mozes igrati i na Noobot Roleplay oni imaju manje igraca od GG ali mod je odlican (ravens edit) dobra raja... ja sam igrao pola godine dok se nisam poceo interesirati za skriptanje

Citat: |GH|Artie^ poslato Jun 26, 2012, 15:27:22 POSLE PODNE
od balkanskih imas server uklonjen! RP imaju 130-150 redovnih igraca po danu(ujutro manje) ali im mod nevalja obicni CLRP edit neznam kako to privlaci igrace a mozes igrati i na server uklonjen! Roleplay oni imaju manje igraca od GG ali mod je odlican (ravens edit) dobra raja... ja sam igrao pola godine dok se nisam poceo interesirati za skriptanje

Uglavnom mozes igrati na svim "uklonjenim" serverima sa shit modovima i sa fejk igracima :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TEMP]Vilko poslato Jun 26, 2012, 15:13:41 POSLE PODNE
Imam acc al mi se neda igrat s englezima hehe
vilko? (mirovina)

kolko si ti meni pomogo  u Razgovor u vezi PAWN-skriptanja u mojim pocetcima :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: Gotti747 poslato Jun 26, 2012, 15:39:46 POSLE PODNE
Citat: |GH|Artie^ poslato Jun 26, 2012, 15:27:22 POSLE PODNE
od balkanskih imas server uklonjen! RP imaju 130-150 redovnih igraca po danu(ujutro manje) ali im mod nevalja obicni CLRP edit neznam kako to privlaci igrace a mozes igrati i na server uklonjen! Roleplay oni imaju manje igraca od GG ali mod je odlican (ravens edit) dobra raja... ja sam igrao pola godine dok se nisam poceo interesirati za skriptanje

Uglavnom mozes igrati na svim "uklonjenim" serverima sa shit modovima i sa fejk igracima :D

To sam i ja pomislio hehe

Citat: [BM]panameR. poslato Jun 26, 2012, 15:50:46 POSLE PODNE
Citat: [TEMP]Vilko poslato Jun 26, 2012, 15:13:41 POSLE PODNE
Imam acc al mi se neda igrat s englezima hehe
vilko? (mirovina)

kolko si ti meni pomogo  u Razgovor u vezi PAWN-skriptanja u mojim pocetcima :D

Super, a kojis ti? :D

neznas me, bio mi je nick prije maxell (tako nesto)

nisam bas puno bio postao
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_