Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Uhh u 21h eurovizija,bice gusto ;)

Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Maj 23, 2012, 18:26:05 POSLE PODNE
vid ovom dknezu15 avatar  :-X
kakva komunjara omg

eto makno sam, 'komunjara' veli on -.-', zasto moram biti komunista ako imam zastavu jugoslavije, mogu biti socijalista, mogu biti od kukuriku koalicije... decko idi malo uci istoriju pa poslje brbljaj tu... ako neznas sta je bila juga ne seri onda, bila je komunisticka partija, ali jugoslavija nije bila komunisticka zemlja kao sssr, nego socijalisticka...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Maj 24, 2012, 20:19:53 POSLE PODNE
eto makno sam, 'komunjara' veli on -.-', zasto moram biti komunista ako imam zastavu jugoslavije, mogu biti socijalista, mogu biti od kukuriku koalicije... decko idi malo uci istoriju pa poslje brbljaj tu... ako neznas sta je bila juga ne seri onda, bila je komunisticka partija, ali jugoslavija nije bila komunisticka zemlja kao sssr, nego socijalisticka...
ajd necu se smijat na ovo
juga je bila komunisticka zemlja jer je imala x1 plansko trgovanje i te nacin vladanja kakav je trebao izumrt nakon 2. svjetskog rata
nije cudo sto se raspala
kukuriku koalcija je socijalisticka ALI oni nisu za plansku trgovinu i "carski" nacin vladanja vec da drzava na celu ima predsjednika i parlament.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Komunizam pogledaj malo tu
inace "socijalizam" i "komunizam" su ti jedno te isto ...
juga je bila ziva propast od drzave i po meni je dobro sto se raspala
a ti men kazes da znas kakva je bila juga ? znaci imas vise od 30 g i znas kakav je sistem (zbog koje su i danas zemlje bivse juge i "socijalizma" u demografskoj tranziciji).
ljepo za tebe
to znaci da jesi komunjara ako to podrzavas
nista ja tebe nevrijedam nego ti samo govorim cinjenice

Dosta
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jooj kak mozetr slusati taj EurSong kak li vise  ???
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Necu da se svadjam, mene ne vrijedja sad sto si mi reka da san komunjara, a sta cu ti ja sad, kazes da je bolje sto se raspalo, da se nije raspala mozda nebi bili u ovakvoj recesiji, jer je ovo kapitalisticka kriza, u kini i u sjevernoj koreji nije vako kak je odje, bila propast od drzave to zato kazes jer si je mrzio i dan danas je isto mrzis, vecina ljudi koji su mrzili i koji i dalje mrze jugoslaviju su oni koji su im djedovi i pradjedovi bili ubijeni od strane partizana, ja sad ne govorim da si ti ustasa ni cetnik ni nista, i necu da dobijem ban zbog ove gluposti sto si ti pocija da pricas....
i oni zlocini sto partizane krive da su oni pocinili, evo sto se sad dogadja tamo idu ustase u bleiburg zato sto su partizani  tamo poubilai dosta tisuca ustasa, a i u srbiji oce da traze di je ubijen ovaj cetnik mihajlovic...
mozda su tebi ubili u 2SR nekoga ili mrzis zato sto su te tako ucili -.-'

PS: da samo nesto kazem nije isto biti ustasa i hrvat, a nije isto biti cetnik ni srbin, to su razlicite stvari
PS2: Gotti, neno ili zorane, necu da dobijem ban zbog ove pizdarije sto smo ja i ovaj pricali
PS3: Nisam nikog vrijedjao ;)


ZZ


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


haha moji favoriti Å vedska i Turska  ;)


Zna li neko kako da sklonim ovo sa strane,cim udjem u auto ono se pojavi?
http://i45.tinypic.com/169kgtt.png
Uskoro otvaranje Yugoslavia RolePlay-a.
Forumhttp://yugoslavijaroleplay.createaforum.com/index.php
Skype:cesarvialpando-samp

po N-ti put makni FS textdraw editor

pozdrav,citajte mi potpis!
Dodjite veceras na Event Night u 20:00h,ima vrednih nagrada.
Server IP: 193.192.59.151:7784
Forum link: www.gu-gaming.com
Rekord igraca: 30
Server koristi NL mod. Vidimo se

jeste dosadni sa reklamiranjem svog servera u GL chatu , Nitko da po pravilima nesto napise xD
Copy Cat :)

Citat: Raven poslato Maj 26, 2012, 19:25:53 POSLE PODNE
jeste dosadni sa reklamiranjem svog servera u GL chatu , Nitko da po pravilima nesto napise xD
ovdje ko postuje pravila je u administraciji ili nista ne pise :P

Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Maj 26, 2012, 19:52:52 POSLE PODNE
Citat: Raven poslato Maj 26, 2012, 19:25:53 POSLE PODNE
jeste dosadni sa reklamiranjem svog servera u GL chatu , Nitko da po pravilima nesto napise xD
ovdje ko postuje pravila je u administraciji ili nista ne pise :P
el nino vidim sig ti diablo 3.... Igras li ga i skim igras i koji lvl?
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))