Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: CyberFreak poslato Maj 23, 2012, 00:42:37 PRE PODNE
Pa De ste Ljudi, Sta se Radi?

Eo nista :)

Jeste li gledali sinoc Evroviziju ? Bruka za Crnu Goru :P

Hhaahhah najjaci su!  :D
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Bruka brate vjeruj mi .

Euro neuro -.-

I Srbija i Hrvatska imaju dobre pesme, sad sam cuo pesmu Bosne i takodje mi se svidja, videcemo vec u drugom polu finalu :D
Poslednja Izmena: Maj 23, 2012, 10:52:53 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 10:42:00 PRE PODNE
Bruka brate vjeruj mi .

Euro neuro -.-

Nije to bruka, oni koji ne kuže nek se ubiju... Rambo je bio i ostao jedan od najboljih zabavljača na ovim prostorima, on samo pjesmom pokazuje kakva je situacija na balkanu i prikazuje balkance kakvi jesu...

Nisam gledo euroviziju, jesu prosli Hrvatska i Srbija dalje?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Sutra Srbija i Hrvatska nastupaju ja mislim,Srbija prva nastupa.

Inace,pjesma Crne Gore je kraljevska,ja sam se iskreno ismijao i to veoma dobro,nego,Albanija po meni ima najlosiju pjesmu.

Citat: Dude poslato Maj 23, 2012, 12:25:50 POSLE PODNE
Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 10:42:00 PRE PODNE
Bruka brate vjeruj mi .

Euro neuro -.-

Nije to bruka, oni koji ne kuže nek se ubiju... Rambo je bio i ostao jedan od najboljih zabavljača na ovim prostorima, on samo pjesmom pokazuje kakva je situacija na balkanu i prikazuje balkance kakvi jesu...


To nije bruka ? Ne , Djuro ti ne znas kako je ovamo . Sta mislis sta se prica ovamo kroz Crnu Goru ? Kazu ona pjesma je na evroviziju da bi se kao nesto euro prihvatio -.-
On jedan od najboljih zabavljaca ? Samo se slazem s' tobom za ovo sto prikazuje kakvi su balkanci

Eh..
Ja nisam gledao preko TV-a, ali sam pricao sa drugom na skype ..
On mi posalje link od Euro-Neuro..
Ja pustim pesmu, i slusam .. i tako par puta .. i onda mi je samo to bilo u glavi nisam mogao da prestanem..
Pesma je jako realna samo sto je 'Stranci' Ne razumeju, i misle da je njegov engleski ocajan, a u stvari on je kralj  8)

...Neno...

Bice gadno u finalu,ipak,tu ce bit sigurno Rumunija koja ima predobru pjesmu,pa ako cemo realno i Grcka bi mogla uci,Srbija,BiH,Hrvatska,ima dosta dobrih pjesama.


Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 13:08:01 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 23, 2012, 12:25:50 POSLE PODNE
Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 10:42:00 PRE PODNE
Bruka brate vjeruj mi .

Euro neuro -.-

Nije to bruka, oni koji ne kuže nek se ubiju... Rambo je bio i ostao jedan od najboljih zabavljača na ovim prostorima, on samo pjesmom pokazuje kakva je situacija na balkanu i prikazuje balkance kakvi jesu...


To nije bruka ? Ne , Djuro ti ne znas kako je ovamo . Sta mislis sta se prica ovamo kroz Crnu Goru ? Kazu ona pjesma je na evroviziju da bi se kao nesto euro prihvatio -.-
On jedan od najboljih zabavljaca ? Samo se slazem s' tobom za ovo sto prikazuje kakvi su balkanci

A kako je tamo kod vas!? Sta ti mislis da je u Hr tako bajno, heh...

Zaboli mene kako je tamo kod vas, kao sto zaboli tebe kako je u hr, ako je tebi bruka Rambo onda si lijepo opisan u toj pjesmi!
Ajde malo prouci njegovu karijeru jer je ova pjesma bas pravi primjer njegove glazbe. Pogledaj njegove koncerte, sve ti govore ljudi koji se odlicno zabave i koje zaboli za sve!

Rambo je bio i ostao car, uvijek dosljedan sebi, tako je i u ovoj pjesmi. Buniti se mogu samo glupani koji su stvoreni samo za slusanje turbo folka(zapitaj se tko je dao taj naziv), za te rambo nije....

Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 13:08:01 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 23, 2012, 12:25:50 POSLE PODNE
Citat: [BD]BaKKa poslato Maj 23, 2012, 10:42:00 PRE PODNE
Bruka brate vjeruj mi .

Euro neuro -.-

Nije to bruka, oni koji ne kuže nek se ubiju... Rambo je bio i ostao jedan od najboljih zabavljača na ovim prostorima, on samo pjesmom pokazuje kakva je situacija na balkanu i prikazuje balkance kakvi jesu...


To nije bruka ? Ne , Djuro ti ne znas kako je ovamo . Sta mislis sta se prica ovamo kroz Crnu Goru ? Kazu ona pjesma je na evroviziju da bi se kao nesto euro prihvatio -.-
On jedan od najboljih zabavljaca ? Samo se slazem s' tobom za ovo sto prikazuje kakvi su balkanci

prikazuje svaka pjesma kakvi smo, najbolja pjesma domaceg hip hopa, sto sam ikad cuo


http://www.youtube.com/watch?v=yihKvHA96nc


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

vid ovom dknezu15 avatar  :-X
kakva komunjara omg

Folder86

Aj došlo vrijeme da i ja posvetim više pažnje ovom mom 'skriptanju' :D