Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Tarik (Krdzalic) poslato Maj 14, 2012, 17:40:34 POSLE PODNE
zzz, evo da se i ja prvi put javim ovdje :D ..sta ima :D ?

Nije ti ovo FB...Sad Map Editor kad skineš jel to Map Editor za 0.3e ili?

Citat: Dane poslato Maj 14, 2012, 19:32:19 POSLE PODNE
Nije ti ovo FB...Sad Map Editor kad skineš jel to Map Editor za 0.3e ili?

Eh i mene ovo zanima moze pomoc.

Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

Citat: miszh poslato Maj 14, 2012, 20:15:13 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Maj 14, 2012, 19:32:19 POSLE PODNE
Nije ti ovo FB...Sad Map Editor kad skineš jel to Map Editor za 0.3e ili?

Eh i mene ovo zanima moze pomoc.
ja mislim da jeste ali nisam siguran
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Citat: [CH]SpawneR poslato Maj 14, 2012, 22:53:03 POSLE PODNE
Sutra akon 6mj bez SAMPa dobijam novi ko
to si reko vec jedno desetak puta....
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [CH]SpawneR poslato Maj 14, 2012, 22:53:03 POSLE PODNE
Sutra akon 6mj bez SAMPa dobijam novi komp :)
ma ajde sta fali ja sad malo picim diablo 3 kupio sinoc oko 4h a prodaja krenula u 12 xD
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Citat: Dane poslato Maj 14, 2012, 19:32:19 POSLE PODNE
Sad Map Editor kad skineš jel to Map Editor za 0.3e ili?

Možeš ga koristiti i za 0.3e.

Last nick: Paradox

Jack Rochefort

Ovako,ja tražim ljude koji su igrali na Edimaxu,i koji su bili dobri sa 'Jack Woods'om,'Jack Watson'om itd.Ako je tko igrao,neka se javi;D.

Evo, ja novi odje, sta se radi? :)
SUMMER LIFE - ZAJEDNO SMO JAČI! DOĐITE I POSJETITE NAS, ZABAVITE SE SA NAMA, NAJJAČI RP KOJI JE BALKAN VIDIO, UCP SISTEM VEĆ GOTOV, SAMO TREBATE NAPRAVITI CHARACTER! OTVARANJE SERVERA 20.5.2012. U 21:00!
www.summer-life.com - ZAJEDNO SMO JAÄŒI!

Citat: Maracc poslato Maj 16, 2012, 00:18:43 PRE PODNE
Evo, ja novi odje, sta se radi? :)

Pozdrav,dobrodosao :).
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Pozdrav svima,ja krenuo malo da pawnam,ali niÅ¡ta ne kontam. ÄŒuo sam da ima dobrih tutova ovde,ali nemogu da naÄ'em niÅ¡ta.

Poslednja Izmena: Maj 16, 2012, 12:41:25 POSLE PODNE od Maracc
SUMMER LIFE - ZAJEDNO SMO JAČI! DOĐITE I POSJETITE NAS, ZABAVITE SE SA NAMA, NAJJAČI RP KOJI JE BALKAN VIDIO, UCP SISTEM VEĆ GOTOV, SAMO TREBATE NAPRAVITI CHARACTER! OTVARANJE SERVERA 20.5.2012. U 21:00!
www.summer-life.com - ZAJEDNO SMO JAÄŒI!

Citat: TSC|Milos_Vuckovac poslato Maj 16, 2012, 10:35:15 PRE PODNE
Pozdrav svima,ja krenuo malo da pawnam,ali niÅ¡ta ne kontam. ÄŒuo sam da ima dobrih tutova ovde,ali nemogu da naÄ'em niÅ¡ta.

O Vučko, pa odeÅ¡ u podforum "Tutoriali u vezi SA:MP-a" i naÄ'eÅ¡..  :D

Citat: TSC|Milos_Vuckovac poslato Maj 16, 2012, 10:35:15 PRE PODNE
Pozdrav svima,ja krenuo malo da pawnam,ali niÅ¡ta ne kontam. ÄŒuo sam da ima dobrih tutova ovde,ali nemogu da naÄ'em niÅ¡ta.

u VuCkO , dobrodosao :D .. ma objasnit cu ti ja :D ! ..
Poslednja Izmena: Maj 16, 2012, 14:25:51 POSLE PODNE od |Antonio| CRO_HERZEgovina |Antunovic|


Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri