Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: RaoulDuke poslato Maj 10, 2012, 21:20:40 POSLE PODNE
Ee decki , mozda je [cenzura]o pitanje , ali ako skinem 0.3e ocu li jos moc igrati na 0.3d? Ono da imam oboje :D

Ne..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo idem OFF.T oprostite ali hitno mi je , znaci ako neko ima povjerljiv web hosting nek mi rece na PP
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Pa sta radite nema vas 5 min  :D

Zlatan_Ibrahimovic

i meni je to pomalo cudno,gdje ga nadje...


E pa ljudi ja vas pitam kako ste a vi plakao sam  ???

Citat: fabuloo poslato Maj 10, 2012, 23:01:43 POSLE PODNE
Plakao sam. :)
http://www.youtube.com/watch?v=D4codzKbid4

Zabrana pisanja 24h! Citaj pravila

Citat: pro.faca poslato Maj 10, 2012, 22:31:59 POSLE PODNE
Dragi igrači, obavještavamo vas da je 10.05.2012 Yu-Balkan spojen sa Division Roleplay, global će se održati u subotu u 20:00h ! Očekujemo vas !

//

Cao Ljudi vidimo se
!!
vOLIM Vas sve By Aleksandar Ladjevac aka Luka Corleone!MOj server je bio i black street roleplay!

Imas temu za to !

Citat: koNa poslato Maj 10, 2012, 22:24:58 POSLE PODNE
Pa sta radite nema vas 5 min  :D

Od sad kaznjavam autore ovakvih komentara, na svakih sat vremena neko mora da pita kako ste.. ako vas zanima kako je neko dodajte ga na fb/msn/skype pa ga pitajte redovno..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pozdrav.
Neznam dal smijem pisat ovo ovdje...treba mi neko ko zna radit u FA da mi se javi na PM!
Dajem nagradu.
Ispricavam se ako sam posto a nesmijem.
Željan si igre i zabave,želis ostvariti svoj san?
G-unit Zajednica ti to može omogućiti!!
Forum:gu-gmaing.com
Server ip:193.192.59.151:7782

Paco

Evo ljudi mene nakon ihihihi skoro godine dana...pozz

Au godinu dana.???
Dobro Dosao Ponovo !  ;) ;) ;).
Dobro si se setio

Hahahaha, evo ga izlazi iz misije rupe  :)
Dobrodosao nazad  :D
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

sch

*

Oj danas u JSL pobjedio Pazar 2:1 sa OFK Beograd,ole ole :D
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Imali neko Gidan Admin System verziju 1.1 onu prevedenu na kojoj je dodano jos par stvari ako ima neko neka mi pls uploada unaprjed hvala
LOL

Zlatan_Ibrahimovic

brate kad pada kisa,kao da sam umro xD... tako ruzno

zzz, evo da se i ja prvi put javim ovdje :D ..sta ima :D ?
Skriptam za novac ! Javite mi se preko privatne poruke !
[/B]