Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Slažem se al prvobitno je da mod ima sto manje bugova
Željan si igre i zabave,želis ostvariti svoj san?
G-unit Zajednica ti to može omogućiti!!
Forum:gu-gmaing.com
Server ip:193.192.59.151:7782

da to je tocno ...poceo i ti malo skriptat kesa a ? xDD
Forum: http://www.gu-gaming.com/
Server IP: 78.46.21.212:7752

Ae prekinite da spamujete
Poslednja Izmena: Maj 08, 2012, 10:29:57 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mihail_Vukota

Da da , veceras i kod nas prelazimo na 0.3e , pa cemo da malo probavamo lisice :D

Omiljeni dio  :D

Citat: [GG]Mayer poslato Maj 08, 2012, 13:49:08 POSLE PODNE
Jel to izašla 0.3e finalna verzija?
citaj postove iznad..
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Cisto da kazem uskoro , VG:RP server :)
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


0.3e,nego vi iznad,pa nije vam ovo facebook,da cete dobro vecer,dobar dan i tako dalje!!!
Pozdrav Ja sam Micko!

Trenutno imam 23 godine,SA:MP igram oko 4 godine,takorec od kada je i nastala SA:MP Zajednica.Dosta toga sam naucio proteklih par godina,tako da sam dosao ovidje kako bi pomogao onima koji neznaju nista,o SA:MP-u!
Moja iskustva sa Multi Theft San Andreas-om,tojest MAP Editor-om,su prevelika,sto se tice Gradova,Naselja,ili Sela,Ogradjivanje kuca,Vikendica ili Ducana,nije nimali problem!!
Neki mozda neznaju,za MAP Editor,sa njime mozete brisati,micati,preseljavati Obijekte,to ujedino koristim!Neki neznaju da Ubace,pokrenu,ili instaliraju Server na Host,zato sam i dosao ovidje!
To ide i za Forume!
Za vise informacija na moj PM(Poruke)!!

AVA KARABATIĆ: "Meni je užasno žao one djece što su pobačena, ne mogu zamisliti kako oni sad žive, jel' idu u školu, kako se snalaze u okolini...ajme neću niti više misliti o tome."

Što reći? XD

Citat: [SX] R3DM4N poslato Maj 09, 2012, 01:01:37 PRE PODNE
AVA KARABATIĆ: "Meni je užasno žao one djece što su pobačena, ne mogu zamisliti kako oni sad žive, jel' idu u školu, kako se snalaze u okolini...ajme neću niti više misliti o tome."

Što reći? XD

A ne zaplakati..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH]SpawneR poslato Maj 08, 2012, 18:49:46 POSLE PODNE
0.3e bolje nego da za nedelju dana sve prebacujes.. ili radi nesto jos na modu dok citav svet SAMP-a ne predje na 0.3e ...

ZaÅ¡to bi? Napravi neku predobru skriptu sa novim funkcijama (kamera, editanje objekta i slično) i updatea cijeli server na 0.3e :) TakoÄ'er 0.3e ima implementani serverside anti-bot attack, tj. floodanje / ddosanje ili Å¡ta već :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ako ima neko voljan da me nauci malo o editanju moda , samo da editam da nije MOD name nego sve na moj server da je :) Eto ako ima neko ko je voljan nek se javi na PP/PM

Server ce biti 0.3e jer ce se svi prebacit ...
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Ljudi el zna nekop zasto neradi SAMP Forum |www.sa-mp.com|


Meni radi normalno...

Samo da kazem ukoliko ima neko webhosting ili zna neki dobar nek mi rece na pm info..
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Ee decki , mozda je glupo pitanje , ali ako skinem 0.3e ocu li jos moc igrati na 0.3d? Ono da imam oboje :D