Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [SL]FЯ3ΛΚ(LuxZillo) poslato Maj 02, 2012, 11:05:36 PRE PODNE
igra li ko cod mw3 treba mi pomoc jedna
igram ja
de me dodaj na steam-u agent55527

Mirnas_Tajic

Evo i mene moram ija malo Å¡vrljnut

Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

e ljudi zas ja nmg na xfire??

jel ima ko da moze??
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Odgovori ti meni na PM.

To je svima tako ćesto.

Ćesto  ? ::) U kojem dijelu se nalazi u GM-u sve potrebno za MySQL da se napravi databaza?

Citat: StjepanS poslato Maj 02, 2012, 16:26:12 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Maj 02, 2012, 00:37:58 PRE PODNE
Citat: StjepanS poslato Maj 01, 2012, 10:28:53 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:55:38 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:49:27 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:39:10 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)

Ma jesam ali sve neki botovski DM serveri ode sad na CHDM da vidim :D

A lol... a CH:DM sa prosekom od 10 igraca je bas primer za uspeh.. CH:DM je po meni vise RP server nego DM, DM ti treba biti sa gangzonama itd.. poseti malo PartyServer od JernejL-a ili tako neki, jer bi sa takvim DM-om po meni imao mnogo vece sanse za uspeh nego sa CH verzijom DM-a...

Svasta pricas za tako uspjesnog covjeka koji se ponasa da svasta zna..


Dokazo si se sa svojim TL i CHFR koji su propali.


CHDM ja vodim i testiro sam prosjek igraca po danu.Mom serveru je prosjek 12+ igraca.


Ovo 12+ ne mislim da se penje do 15 nego nekad i do 40..


Pfff, ja samo navodim primer jer je rekao to sto je rekao, savetovao sam mu sta je pravi DM i gde da vidi, to sto ti uporedjujes moje server sa tim tvojim DMom (nigde veze) to je druga prica ;)

Ne usporeÄ'ujem nego se vidi sta si dosad napravio..

Kralju to sto sam ja napravio o tome ti ne mozes da pricas :D Bio sam head b.e servera, admin na balkan undergroundu, vlasnik jednog od CH servera, clan CH:RP scripting tima,
CH freeroam server je ugasen samo iz jednog razloga, jer sam ja prestao sa SA:MPom i nisam imao volje da radim na updateu za koji je bilo spremno mnostvo igraca ako si tada bio aktivan na CH:FR podforumu, TL:RP je ugasen isto iz jednog razloga, jer vise nisam imao volje za SA:MPom a uspeh je bio i vise nego zagarantovan, tako da sledeci put nemoj da se upustas u ovakve decije teme jer sam ga ja savetovao gde da pogleda pravi DM a ti odmah dizes buku o nekim mojim uspesima  ::) (nigde veze)
:D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ček,onaj misli da je TL i CHFR propao zbog tebe? Jao.Svašta. :D
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Citat: j0ker. poslato Maj 02, 2012, 19:37:23 POSLE PODNE
Ček,onaj misli da je TL i CHFR propao zbog tebe? Jao.Svašta. :D

Molim ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

stjepana silvera znam sa bm a gottia sa The Fake servera (da tako se server zove xD)

i sad neznam na ciju stranu da stanem xD 
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

panamer,meni radi xf,jel tebi još ne radi?
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Citat: j0ker. poslato Maj 02, 2012, 21:12:15 POSLE PODNE
panamer,meni radi xf,jel tebi još ne radi?
neradi, sta si napravio da tebi radi? meni nece ucitat ni xfire-ovu stranicu

kao da me je njihov server banovao
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Maj 02, 2012, 21:10:00 POSLE PODNE
stjepana silvera znam sa bm a gottia sa The Fake servera (da tako se server zove xD)

i sad neznam na ciju stranu da stanem xD

Ostani neutralan  :)