Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: StjepanS poslato April 30, 2012, 15:58:41 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 15:57:24 POSLE PODNE
Citat: [VG]SpawneR poslato April 30, 2012, 15:53:11 POSLE PODNE
7 sam lvl na CH-u i mogu da kazem da jeste RP server , ipak dok ne udjes u bandu ili nekog e upoznas nemozes da vidis gde je taj RP .... NPR. pucnjave a kolodvoru izvrsavaju bande , tako sto izadju iz dzipa izrokaju ovog i bezr , ali ne bilo kog nego nekog imucnog!

Jebo CH.Kad bude global onda čemo nešto pričati.

Jebo ch,a onda igras na njemu ili ces igrat..

Ne igram, i da jebo njega,kad je sad RP mod sranje od sranja,kad bude global onda se nešto može pričati kao što sam rekao.


Citat: Brian Brendell poslato April 30, 2012, 16:10:41 POSLE PODNE
Na RTL stara epizoda Kobre, ooooooo jebem ti.. ??? :-[ :-X >:(

Jebote niti je ovo FB,može netko odg. na pitanje jel na DM server treba payday sistem.?

Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:13:22 POSLE PODNE
Citat: Brian Brendell poslato April 30, 2012, 16:10:41 POSLE PODNE
Na RTL stara epizoda Kobre, ooooooo jebem ti.. ??? :-[ :-X >:(

Jebote niti je ovo FB,može netko odg. na pitanje jel na DM server treba payday sistem.?

Haha, mislim da ne treba :)

Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:39:10 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)

Ma jesam ali sve neki botovski DM serveri ode sad na CHDM da vidim :D

Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:49:27 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:39:10 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)

Ma jesam ali sve neki botovski DM serveri ode sad na CHDM da vidim :D

A lol... a CH:DM sa prosekom od 10 igraca je bas primer za uspeh.. CH:DM je po meni vise RP server nego DM, DM ti treba biti sa gangzonama itd.. poseti malo PartyServer od JernejL-a ili tako neki, jer bi sa takvim DM-om po meni imao mnogo vece sanse za uspeh nego sa CH verzijom DM-a...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Nedim_Gun

Ko nigdje ne ide za 1.maj aj te s mnom pred Burg ceka vas Rostilj:D _D

Sta cete jesti danas?
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: StjepanS poslato Maj 01, 2012, 10:28:53 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:55:38 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:49:27 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:39:10 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)

Ma jesam ali sve neki botovski DM serveri ode sad na CHDM da vidim :D

A lol... a CH:DM sa prosekom od 10 igraca je bas primer za uspeh.. CH:DM je po meni vise RP server nego DM, DM ti treba biti sa gangzonama itd.. poseti malo PartyServer od JernejL-a ili tako neki, jer bi sa takvim DM-om po meni imao mnogo vece sanse za uspeh nego sa CH verzijom DM-a...

Svasta pricas za tako uspjesnog covjeka koji se ponasa da svasta zna..


Dokazo si se sa svojim TL i CHFR koji su propali.


CHDM ja vodim i testiro sam prosjek igraca po danu.Mom serveru je prosjek 12+ igraca.


Ovo 12+ ne mislim da se penje do 15 nego nekad i do 40..

Bio sam na tvom serveru koji vodiÅ¡ i mogu reći da ga vodiÅ¡ perfektno staff tim ti je super nema Å¡ta,kažem da reknu ovim da ne pucaju po meni kod spawna (ja kod spawna a ovi dalje vamo) deru po meni sa minugunom samo doÄ'e i odma opet tako da nisam ni vidio kakav je server,jeste da JE DM ali dajte mogli su me bar pustiti da vidim a ja joÅ¡ na laptopu :/.

Pa nije,ali brate ovo pa samo se rego i svaki puta me ubi sa MiniGunom ja nemam Å¡anse isuse.

Citat: StjepanS poslato Maj 01, 2012, 10:28:53 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:55:38 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:49:27 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 30, 2012, 16:39:10 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato April 30, 2012, 16:21:02 POSLE PODNE
Netko drugi?Što većinom ide tj. kakav bude DM server i može objašnjenje?

A jel si probao da udjes na neki DM server pa da vidis sta ide sve na njemu?  ::)

Ma jesam ali sve neki botovski DM serveri ode sad na CHDM da vidim :D

A lol... a CH:DM sa prosekom od 10 igraca je bas primer za uspeh.. CH:DM je po meni vise RP server nego DM, DM ti treba biti sa gangzonama itd.. poseti malo PartyServer od JernejL-a ili tako neki, jer bi sa takvim DM-om po meni imao mnogo vece sanse za uspeh nego sa CH verzijom DM-a...

Svasta pricas za tako uspjesnog covjeka koji se ponasa da svasta zna..


Dokazo si se sa svojim TL i CHFR koji su propali.


CHDM ja vodim i testiro sam prosjek igraca po danu.Mom serveru je prosjek 12+ igraca.


Ovo 12+ ne mislim da se penje do 15 nego nekad i do 40..


Pfff, ja samo navodim primer jer je rekao to sto je rekao, savetovao sam mu sta je pravi DM i gde da vidi, to sto ti uporedjujes moje server sa tim tvojim DMom (nigde veze) to je druga prica ;)
Poslednja Izmena: Maj 02, 2012, 10:10:08 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zlatan_Ibrahimovic

igra li ko cod mw3 treba mi pomoc jedna