Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Gdje ste ljudovi dosao ja da vidim sta ima novo :D
Zene i Alkohol !

Sad ce RS postati pravi hard rp  :P
Non rper samo jednom kad dobije kaznu, nece vise ni pomisliti da to uradi  :P
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Citat: [GG]Mayer poslato April 30, 2012, 11:01:58 PRE PODNE
Citat: [RS] Marlon poslato April 30, 2012, 11:00:20 PRE PODNE
Sad ce RS postati pravi hard rp  :P
Non rper samo jednom kad dobije kaznu, nece vise ni pomisliti da to uradi  :P

Teško je uspijet sa Hard RP-om.Neki igrači će bit 3-4 dana i otić.Znam to iz iskustva
kako je GF uspio ?

...Neno...

Svi otvaraju RP servere,a nigdje RPa  ::)
Ako oces "HARD" Rp server nemas druge osim da okupis ekipu (igrace) koji ce htjeti igrati na serveru,ma makar oni bili i djeca od 8 godina,mogu naucit RPat..

ED:Takodje i na BU ima RPa ako cemo realno gledat..
Poslednja Izmena: April 30, 2012, 11:25:45 PRE PODNE od ...Neno...

...Neno...

Ma djeÅ¡ na CH rpat kad je anes tu hahahah  :D

EDIT; sto se tice GF-a nisu u potpunosti propali  ;) oni neunikatni su jos aktivni sa gf modom i drze odlican rp...
Poslednja Izmena: April 30, 2012, 11:34:45 PRE PODNE od ...Neno...

Citat: Gotti747 poslato April 29, 2012, 23:42:17 POSLE PODNE
Samo umesto Dejana Stankovica matorog od Srba Bane Ivanovic iz Celzija i mozda Milos Krasic iz Juve-a samo da se vrati o formu :D
Inace kidali bi sve redom :D

pa da, tako i u kosarci, jos imaju 5 zlatnih medalja i ameri ih jos nisu prestigli a to sad kao pripada Srbiji, i sad ce ameri prestici ali dobro 70ih i 80ih vidilo se koji je Dream Team Evrope ;)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

aha, ja mislim da nece, udjes u ch   odma te dmaju udjes npr. na ove sto tu daju oglase i pitas nesto vidis na /admini ima ih pet i niko ne odgovara... nece prezivjet, a udji ti u onaj los santos roleplay to je naj rp server sto sam ikad bio uso ;)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: StjepanS poslato April 30, 2012, 11:28:15 PRE PODNE
Citat: crozzer poslato April 30, 2012, 10:56:34 PRE PODNE
Pa RP vise nije to,to,svi dodju na server da se pucaju oni su najaci brutalci sa deagle i normalno...

Npr. Ti si novi igrac jeli tebi zanimljivije doci na neki RPG/DM Server i odma se pucas,ratujete folovi,ili uciti RP-ati ..
Stavi se u poziciju novog igraca i skontaj ..

RPG/DM

vidis ovaj gore naziv? tu odmah koji otvaraju servere pogrijese.


Znaci DM je pola,a pola RP.


CH je postao server samo RP..


A to za igrace koji tek doÄ'u dobro pises..

CH postao rp hahahah, nemoj da se smijem jer sam se ja registrovao ima 3-4 dana, jer sam bio banan prije 2 mjeseca, i odma udjem a bio samo jedan admin onaj topoljak, tamo sam na kolodvoru dodju oni iz elite killers pocnu dmat, dodje onaj hole hodzic i pocne pucat... a izgubio se rp, ma da ima ljudi koji se trude za rp, ima dobirh GameSagova


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Odakle si?
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: bolinx poslato April 30, 2012, 13:34:16 POSLE PODNE
Citat: [CH]Don Ivan poslato April 29, 2012, 18:22:19 POSLE PODNE
Uskoro Euro sta mislite ko ce dobit??MOzda Englezi ili Spanjolci..

Molim? http://www.youtube.com/watch?v=-ZacOSPZROk

nemaju oni sanse protiv nas ^^
Onda Hrvati ili Spanjolci....JEl zna ko kako da se igra manager mode on pes 2012

Ljudi dal da u DM server stavim payday sistem?

Citat: [VG]SpawneR poslato April 30, 2012, 15:53:11 POSLE PODNE
7 sam lvl na CH-u i mogu da kazem da jeste RP server , ipak dok ne udjes u bandu ili nekog e upoznas nemozes da vidis gde je taj RP .... NPR. pucnjave a kolodvoru izvrsavaju bande , tako sto izadju iz dzipa izrokaju ovog i bezr , ali ne bilo kog nego nekog imucnog!

Jebo CH.Kad bude global onda čemo nešto pričati.