Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Chelsea ima vece sanse ali volio bih da Barsa prodje :)
A što se tiče Torresa igra ko hendikepiran :D

Prodajem Balkan UnderLine Zajednicu

Dobijate forum (www.balkan-underline.info) server Ip imate u potpisu, dobijate i ts3 server imate ip takodje u potpisu i dobijete beta test server od 20 slotova

Dobijate sadasnji mod na serveru, i novi mod od 0, koji je na 0.3e.

Server je razradjen ima stalnih igraca, vecinom stalno 30 + zna nekada uvece i po 50. Rekord je 67.

Ponude saljite na PM. (molim samo ozbiljne kupce)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Citat: Partybreaker poslato April 23, 2012, 22:29:27 POSLE PODNE
Prodajem Balkan UnderLine Zajednicu

Dobijate forum (www.balkan-underline.info) server Ip imate u potpisu, dobijate i ts3 server imate ip takodje u potpisu i dobijete beta test server od 20 slotova

Dobijate sadasnji mod na serveru, i novi mod od 0, koji je na 0.3e.

Server je razradjen ima stalnih igraca, vecinom stalno 30 + zna nekada uvece i po 50. Rekord je 67.

Ponude saljite na PM. (molim samo ozbiljne kupce)

Kralju imas podforum za to ne razumem sta otvaras teme u offtopik i stavljas u gr?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kralju moj ja sam postao u odredjeni pdf ali naravno mod mi je rekao da citam pravila.

eto zasto ovdje postam. ;)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Sad vidim, ne znam sto jer je i Gigi stavljao da prodaje celu zajednicu u cijem je sklopu i skripta pa se niko nije bunio o.O
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato April 23, 2012, 22:46:29 POSLE PODNE
Sad vidim, ne znam sto jer je i Gigi stavljao da prodaje celu zajednicu u cijem je sklopu i skripta pa se niko nije bunio o.O

Znam da je stavljao, i ja se cudim al aj.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Darko_Atanasovic

Citat: crozzer poslato April 22, 2012, 18:06:00 POSLE PODNE
Sta mislite ?

Chelsea ili Barca ?

Ja iskreno mislim da ce Celzi,to jedno 0:2 uzeti i cao !
Barsa bratee :D

600 kn na cuckima na cbc aparatu :DD

ulog 20 kn :DDDDDD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Sergio_Don

evo otvoren je opet balkan mta :P Ne znam po koji put, al organizator je bloodmaster http://balkan-mta.com regajte se :P


Treba mi hitno pomoc!Kako mogu da igram GTA na W7 64bita?!

[quote author=
Maki187 link=topic=42524.msg320865#msg320865 date=1335298594]
Kad god odem na balkan-samp.com/net/info , izadje mi ovo

http://www.dodaj.rs/f/1N/tt/29fLFj8G/untitled.png

to kad direktno odem, a ako otvorim link ka nekoj temi, sve je ok...

probao sam prkeo hidemyass.com da proverim jel do mene, al i odande isto... :/
[/quote]

Svima je tako
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Pozz..

:)
City Dragons Rol3Play(Hamachi server)

Join in the Hamachi room:

_____________________________________

Network name: CD.RP
Password: 123
               
                        ili

Network name: CD.RP2
Password: 123
_____________________________________
IP: 5.93.44.30:7777