Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: panameR. poslato Maj 02, 2012, 21:27:09 POSLE PODNE
Citat: j0ker. poslato Maj 02, 2012, 21:12:15 POSLE PODNE
panamer,meni radi xf,jel tebi još ne radi?
neradi, sta si napravio da tebi radi? meni nece ucitat ni xfire-ovu stranicu

kao da me je njihov server banovao

pa samo sam se logirao. :D
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Citat: Andrej Radić poslato Maj 03, 2012, 03:52:59 PRE PODNE
http://balkan-refferal.com/ref.php?id=10227 
Kliknite na link i izadite ...HVALA! :D

Sad ćeš ti popiti kaznu....

Citat: Dane poslato Maj 02, 2012, 15:41:27 POSLE PODNE
U kojem dijelu se nalazi u GM-u sve potrebno za MySQL da se napravi databaza?

Pozdrav ekipa ja sam robert iz siska moram priznat da mi se svidja jako server zbog toga sta ima posla non stop me zove neko da mu popravljam kola nije kako i na drugom serveru koji sam igrao tamo se samo vozis i neradis skoro nista budes mehanicar pet sat a nitko te ne pozove drago mi je da nas ima jajo puno to je dobro inace igram samp dve godine jest da imam 33 godine ali sam lud za igramasto cu eto malo i nesta od mene

Citat: Kauric robert poslato Maj 03, 2012, 18:51:44 POSLE PODNE
Pozdrav ekipa ja sam robert iz siska moram priznat da mi se svidja jako server zbog toga sta ima posla non stop me zove neko da mu popravljam kola nije kako i na drugom serveru koji sam igrao tamo se samo vozis i neradis skoro nista budes mehanicar pet sat a nitko te ne pozove drago mi je da nas ima jajo puno to je dobro inace igram samp dve godine jest da imam 33 godine ali sam lud za igramasto cu eto malo i nesta od mene

blago tebi ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Može li neko pomoć u temi ''Pomoć u vezi samp servera?''
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Mirnas_Tajic

pozz raja ovo nije fer na BS sam pet puta više od nekih a za to sto sam dugo ovdje ni Moderatora nisam dobio pa jel tako vi cuvate stare clanove?

Citat: Mirnas_Tajic poslato Maj 04, 2012, 12:04:32 POSLE PODNE
pozz raja ovo nije fer na BS sam pet puta više od nekih a za to sto sam dugo ovdje ni Moderatora nisam dobio pa jel tako vi cuvate stare clanove?

Nikog ovde ne cuvamo, svako moze da dodje i ode kad mu je volja
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zlatan_Ibrahimovic


...Neno...


Zlatan_Ibrahimovic

Poslednja Izmena: Maj 04, 2012, 14:47:50 POSLE PODNE od [SL]FЯ3ΛΚ(LuxZillo)

Citat: j0ker. poslato Maj 04, 2012, 11:51:28 PRE PODNE
Može li neko pomoć u temi ''Pomoć u vezi samp servera?''
moze,ako procitas pravila- glavna pravila balkan samp, pravila za odredeni podforum u kojem postas,pogledas sticky teme koje su obavijest

moze pomoc svima radi forum od mog samp servera samo meni nece,cistio kolacice i history i nista :S
Ups! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu sl-gaming.info
Prijedlozi:
Pristupite kopiji u privremenoj memoriji stranice xxxxxxxxxxx
Idi na  xxxxxxx.xxx
Pretraživanje na Googleu:


to mi izbaci,to xxxx je stranica samo da se nebi naso koji bot pa reko da reklamiram  -.-
[/center]

Da nema zainteresovan skripter da mi skripta naravno :)

nagrada dog cemo se.
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


Citat: [SL]Crni Zvuk poslato Maj 04, 2012, 17:35:14 POSLE PODNE
moze pomoc svima radi forum od mog samp servera samo meni nece,cistio kolacice i history i nista :S
Ups! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu sl-gaming.info

to mi izbaci,to xxxx je stranica samo da se nebi naso koji bot pa reko da reklamiram  -.-
haha :D
pa vec si napiso iznad koja je stranica :D :)
nece ni meni uc

Citat: Hitman poslato Maj 04, 2012, 23:52:24 POSLE PODNE
Banali me na chat roulettu... :D
sta si sad napravio?