IMAM PROBLEM SA GM

Započeo Ajdin_Stone, Mart 10, 2010, 10:33:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PRVO POZDRAV SVIMA!!!! IMAM PROBLEM SA GM IZGUBIO SAM PWN FILE I SAD GA NEMOGU DORADJIVAT A IMAM AMX !!MOZEL MI KO POMOCI???
Poslednja Izmena: Mart 10, 2010, 10:33:48 PRE PODNE od Ajdin_Stone

Nemoj pisat capsom, i mislim da se iz amx-a nemoze dobit pwn moras ga nac negdje


nastoe

Citat: Ajdin_Stone poslato Mart 10, 2010, 10:33:04 PRE PODNE
PRVO POZDRAV SVIMA!!!! IMAM PROBLEM SA GM IZGUBIO SAM PWN FILE I SAD GA NEMOGU DORADJIVAT A IMAM AMX !!MOZEL MI KO POMOCI???
Evo ti konverter iz AMX > PAWN http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=41702.0 sretno

Taj deAMX ti sjebe mod.. jedino ako su ga usavršili ali ne vijerujem.




Citat: Nik Delgad poslato Mart 10, 2010, 13:46:41 POSLE PODNE
Taj deAMX ti sjebe mod.. jedino ako su ga usavršili ali ne vijerujem.
cestitam - jedan si od 80+% ljudi koji ne kuze kako amx compiler radi, tvrdnja koju si izrekao potpuno nije tocna.
Ono sto deAMX napravi da iskoristi informacije koje su sadrzane u .amx fileu, e za one koji ne znaju - puno se informacija izgubi:
od imena varijabli preko imena funkcija(osim public) do toga da se zadani enum slova pretvore u brojevne konstante koje ta rijec predstavlja(npr. ako je u enumu "pShit" na 1. mjestu onda cete vidjeti da je ispalo 0). I nemogu ga bas usavrsiti da prepozna npr. ime varijable jer je to nemoguce - compiler to pretvara u memorijske adrese. Eto valjda sam razjasnio manje upoznatim s tom temom.

Dobro moja greška sad znam, hvala na objašnjenju.
Poslednja Izmena: Mart 10, 2010, 14:20:59 POSLE PODNE od Nik Delgad




Citat: ExtremePower poslato Mart 10, 2010, 11:34:38 PRE PODNE
Citat: Ajdin_Stone poslato Mart 10, 2010, 10:33:04 PRE PODNE
PRVO POZDRAV SVIMA!!!! IMAM PROBLEM SA GM IZGUBIO SAM PWN FILE I SAD GA NEMOGU DORADJIVAT A IMAM AMX !!MOZEL MI KO POMOCI???
Evo ti konverter iz AMX > PAWN http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=41702.0 sretno

Nisam znao da ima tog...Dobro ce mi doc,makar imam sve u .pwn  :D
Mysterious roleplay