[NAJAVA]~Blue Motion RPG!!Uskoro 24.4.2012.20:00

Započeo Nedim_Gun, April 18, 2012, 19:36:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nedim_Gun

                       
  Prije svega zelim da pozdravim sve  clanove   Balkan Samp Zajednice..Danas cu vam Predstaviti jedan RolePlay Server.
                                       
Forum: www.bm-gaming.info
IP:193.192.58.216:7793
                     



Blue Motion RolePlay Community je nova Gaming zajednica, Koja zeli da zabavi sve igrace, Mod je editan i radjen 3 mijeseca..Do sada nam je bio rekord 20/50 igraca i smatram to dovoljnim za pocetak..Na serveru ima dosta novi organizacija/mafija/bandi, koje imaju svoje Baze i mjesta u kojim provode Vrijeme..Skriptanje sam radio sam uz pomoc Balkan Samp zajednici a mapanje mi je pomagao moj suVlasnik....




Mod ima Dinamican sistem kuca,Stanova,Hotela.Trenutno imamo oko 350 Kuca na Prodaji, 300 Stanova, oko 150 Hotela koji se nalaze po cijelom Los Santosu.U kuci je moguce mijenjati interijer, koji su veoma lijepi.Kuce se djele na Malakuca, Srednje kuca, Velika, Vila.Kuca moze posjedovati i kucno vozilo, Sef u koji ostavljate novac, Drogu, Materijal i ostale stvari..

Ovako izgleda kuca na Prodaji



A ovako kada je u Vlasnistvu






U organizacije/mafije/bande smo ulozili dosta vremena i truda da bi lijepse izgledale.Sve mafije/org/bande su na dobrom mijestu.Imaju dovoljno vozila za svakog clana.Lider je glavni koji mora da vodi red u svojoj mafiji/org/bandi da ne krse pravila, Uhapse/Zavežu manji nivo igraca od 5, Da sto vise RP-aju sa drugim igracima..
Slijedece od njih su:
Organizacije
-Policija(POLICAJCI)
-FBI(AGENTI)
-SWAT(SPECIJALCI)
-HITMAN(UBICE)
-TAXI(TAXI SLUZBA)
-RBM(RADIO)
Mafije/Org/Bande
-WuTang(WTM Kinezi)
-GSF(Grove)
-BM(BlueMotioni)
-TIM(Italijani)
-UR(UnderGrundRacers)
-NGR(NEW GENERATION RACERS)
-ESL(EAST SIDES LOCOS)


Server sadrzi 20 polova u koje spadaju Legalni i Ilegalni.Svaki nivo igraca ima svoj posao i ima dobru platu.Postoje razni poslovi i razne zarade na svakom poslu za odredeni novac uvijek cete dobiti novac nekada vise nekada manje + Bonus
Poslovi:
1.AutoMehanicar
2.Advokat
3.Cistac ulice
4.Diler droge
5.Diler oruzja
6.Elektricar
7.Ribar
8.Drvosjeca
9.Rudar
10.Vozac Nafte
11.Dostavljac
12.Pilot
13.Seljak
14.Tjelohranitelj
15.Bus Vozac
16.Sladoledar
17.HotDog Prodavac
18.Raznosac Pizze
19.Postar
20.Uzgajivac Droge
Firme se prave Dinamicnim Sistemom, mijenjate interijere firmi kako vi zelite i hocete.Mozete posjedovati samo 1 firmu ili SFirmu.Sve firme imaju Puni pristup gdje vi mozete stavljati cijenu Artikla.


Slike:
http://imgur.com/a/w8CAW#0

Na otvorenju ce vas docekati Jedan VELIKI VATROMET.....Ocekujemo vas...........
                                               
Poslednja Izmena: April 24, 2012, 17:28:48 POSLE PODNE od [BMRP]VinDieselS


Srecno, nadji boljeg mappera -.-' pogledaj malo autosalon, corav bio uocio gresku 5/10 srecno..


Nedim_Gun

Napraviljen novi Grotti na sprat sa Dzipovima i sve je smjesteno u Grotti To ce biti za koji Dan uploadano

Hvala!!
sry za dp


Auu morate još puno raditi na forumu,Tema je mogla i bolja!!!
Moji Partneri!!

www.sa-mp.com
www.balkan-samp.com
www.zb.samp.info
www.croherzegovina.org

Moj Glavni team!!

www.smf.com / www.smf.hr

Svi uvijeti brisanja,ili kopiranja i svoj potpis,se kaznjava!!!

Nedim_Gun

Doce i tema Nova sve je u Pripremi ovo je kako se kaze TEST


Opis nije los..mogao si ubaciti jos par slika...

Sretno !


Folder86

Sretno Vam bilo sa serverom. Da dugo izdržite.  ;)



Nedim_Gun

Hvala vam Na Komentarima ja se trudim da bude sve u najboljem redu...A nadam se da ce biti