[Update] FactionGame Roleplay v2.1 R2

Započeo Snich, April 17, 2012, 23:29:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich


Pozdrav! Objavljujem FG Update v2.1 R2


° Bugfixed °

- Popravljen bug sa stvaranjem u bolnici.
- Popravljen bug sa paljenjem vozila (kad na serveru ima preko 400 vozila, pojedina se nemogu upalit).
- Popravljen bug sa davanjem droge, materijala i oruzija (podesena provjera).
- Popravljen bug sa spawanjem u kuci (ukoliko igrac posjeduje kucu, spawnat ce se u njoj, suprotno ce se spawnat na aerodromu).
- Popravljen bug sa auto/moto listanjem (podesena provjera, ukoliko igrac lista vozila, ostali ce pricekat dok ne zavrsi).
- Popravljen bug sa LSPD i FBI "interior" vratima.
- Popravljen bug sa rotacijom kapije (podeseni parametri).
- Popravljen bug sa gorivom (nije davalo SCM kada ima manje od 10 l. goriva).
- Popravljen bug sa komandom /creategun (od sada samo clan ileg. org. moze koristit ovu komandu).
- Popravljen bug sa eventima, tacnije CP-ovima.
- Popravljen bug sa kickovanjem igraca prilikom registriranja.
- Popravljen bug sa rent motorima/autima (nije prikazivalo dijalog).
- Popravljen bug sa svim biznisima (bilo moguce uzeti novac iz biznisa, iako ga nema).
- Popravljen bug sa pojedinim interijerima (podeseni svijetovi).
- Popravljen bug sa kupljenim vozilima (nije prikazivalo kupljena vozila).
- Popravljen bug sa lociranjem vozila.

Ispravljeno je jos mnogo sitnih bugova ...

° Staff added °

- Dodata komanda /port (lokacija) za Admine/Gm.
- Dodata dva nova eventa: SF Race i Karting Race.
- Izmjenjena pojedina vozila za FBI i LSPD.
- Dodat balon na plazi, s funkcijom letenja u njemu (naplacuje se $10).
- Dodate nove mape za PD i Opstinu.
- Dodat /ad u textdrawu (nakon 10 sec. se unistava).
- Ubacen timerski respawn vozila (prilikom kucanja /rac, igraci imaju 15 sec. vremena da sjednu u vozilo).
- Dodat ReactionSystem koji ce se odrzavati samo iza 22:00h.
- Dodat sef za kucu u koji mozete spremiti oruzije, materijale i drogu sa Dini Save/Load systemom (/store /checksafe /load).
- Zavrsen donate system, dodata komanda /donator za donatore (cisto informativno).
- Podesen i ubacen system smrti, za obicne igrace 1 min. za Silver donatora 30sec, za Golden donatora 20 sec a za VIP donatora 10 sec vremena provedenog u bolnici, nakon cega se spawna ispred bolnice.
- Dodate komande /sverc i systemi za  Yakuzu i TEC.
- Dodata komanda /materijali za Yakuzu i /droga za TEC (uzimanje iz skladista).

Da budem iskren, vecinu vremena sam proveo sredjujuci bugove nego ubacujuci nove stvari, ali nadam se uz naredni Update da u odvojiti vise vremena za dodavanje novih stvari.
Nadam se da nisam nesto zaboravio ...

U narednom Update-u ocekujte vise stvari, vec imam par samostalnih , samim time i unikatnih ideja koje ce biti na FG serveru.  ;)

° Posjetite nas °

Website: www.fg-rp.info
Server IP: 193.192.59.7:9999


Odlicno... ;)
Poslednja Izmena: April 17, 2012, 23:34:06 POSLE PODNE od PaVlOv
-=Last Gaming=-193.192.58.216:7791

Izradjujem website, vise na pm.

Snich

Broj igraca se znatno smanjio, ali to ne daje razlog za jedan update servera  ;D
Tek cu sutra upload skriptu na gpanel, mjenjali smo podatke, pa sam zaboravio ...
Mislim da ce se igracima najvise svidjeti reaction system, let balonom i sef u kuci :)

Ohoho pa vidi ti to netko se primio posla ;)
Hehe salim se ja,odlican update,bumo spalili jednu frulu IG.. 8)



Mirnas_Tajic

Jedino sto mi se nesvidja je to sto"ako imas kucu spawnat ces se u njoj a ako nemas spawnat ces se na aeru" bilo bi dobro da napravite da igrac moze birat Spawn tj. ako imas kucu da bira ocel se SPawnat u njoj ili na Aeru

Snich

Citat: Mirnas_Tajic poslato April 18, 2012, 12:21:33 POSLE PODNE
Jedino sto mi se nesvidja je to sto"ako imas kucu spawnat ces se u njoj a ako nemas spawnat ces se na aeru" bilo bi dobro da napravite da igrac moze birat Spawn tj. ako imas kucu da bira ocel se SPawnat u njoj ili na Aeru
Odlicna ideja Mirnase  8)