[GM]Los Angeles Roleplay

Započeo admin, Maj 20, 2009, 15:19:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: .ıllı.[ST]SteXi.ıllı. poslato Septembar 23, 2010, 14:14:58 POSLE PODNE
Wtf meni nece skinit aj uploadajte opet pa postajte !


sta ce ti larp bolji ti je raven 100 puta,raven je editovao ovaj larp  :-*

Omg, ides na forum.sa-mp.com, ukucas Los Angeles Roleplay, iliti LARP, i pronades temu i tamo skines :S.. pa daj se malo snadite
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Septembar 23, 2010, 14:18:43 POSLE PODNE
Omg, ides na forum.sa-mp.com, ukucas Los Angeles Roleplay, iliti LARP, i pronades temu i tamo skines :S.. pa daj se malo snadite


to sam bas ja htio rec xDD

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=97907&highlight=Los+Angeles+Role

Cobra 11

zamolio bih nekog ko je preveo ovaj mod da mi posalje link ili da mi posalje mod preko skype-a... skype: zule0412 ili xf-a.... xf: sweexan007...molim vas

makelele

Ma de mod bar meni nije uopste nesto posebno!!!

Meni se nesvidja ovaj gamemod..... ;)
BALKAN CRIME ROLEPLAY SERVER !!!
Uskoro...

. nemogu nikako odklonim jedan eror neki timer neznam ni koi strimer ide za ovaj gm al gm nije mnogo je dobar samo sto nema kola kodd SVIH ORG  8)
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2010, 14:00:18 POSLE PODNE od jovan996

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Ne spamajte ._.
Citat: jovan996 poslato Novembar 02, 2010, 13:50:27 POSLE PODNE
a ovo je gtarp edit jebote.. nemogu nikako odklonim jedan eror neki timer neznam ni koi strimer ide za ovaj gm al gm nije mnogo je dobar samo sto nema kola kodd SVIH ORG  8)
Lol,GTA RP je edit od LARP. -.-
TImer taJ SAMO obriši ima ih višak ;)

e hvala brate posto imam prevedn gm smao mi treba taj strimer da ubacim da sredim gm i da stavim na srw a samo koi treba strimer moze onaj koi ide na ravens strimer xD xD xD

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Ne znam meni se ne svidja ova tema, ali o ukusima ne treba raspravljati xD  ::)

nepitam ja za ukus xD nego koi strimer treba za ovaj gm  :D :D :D :D :D :D

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Kako misliš "strimer"? Misliš kao plugin za objekte ili?

da

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD


C:\Documents and Settings\jovan\Desktop\Balkan Empire\LARP\gamemodes\larp.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "a_samp"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

sta je sad ovo jebote uzeo sam gm uzeo smao compilovo da vidim dal nema neki eror nista nisam ubacivo nista i ima eror omg

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD