Deskop

Započeo Tong1950Po, April 12, 2012, 20:23:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma vako iman problem sa deskopom, ja ne zelim naprimje di su mi ikone da je okolo bijelo ja to ne zelim nego zelim da mi bude po strome, i kad idem primjestit neku ikonu neda mi jer primjestit nego mi se vratii nazat jeli mi mozen eko rrec kako da to sredim?

evo slike http://ch-slike.com/?v=g4X7b.png
Poslednja Izmena: April 12, 2012, 20:24:34 POSLE PODNE od Tong1950Po
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

za ovo drugo ides desni klik na desktop  pa Arrange Icons By->Auto Arrange to ti je verovatno stiklirano ti to odstikliraj ili kako se vec kaze.. :P

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Opet ne radi :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Desni klik na desktop ----> Arrange Icons By -------> Align to Grid ... i radi ce ti

za ovo prvo uradi ovako

Udji u My Computer i klikni desni klik na prazno...
Onda idi Properties ----> pa onda gore imas tab advenced ---> onda imas ono prvo settings ----> i oznaci kvacicu Use drop Shadows for icon labels on desktop
Poslednja Izmena: April 13, 2012, 19:29:14 POSLE PODNE od JuustyGe

pa onda gore imas tab advenced

ja to ne vidm :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


meni je windows XP!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


evo ti slike pa ti meni nadi :S http://ch-slike.com/?v=xtsBN.png
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Ne bre... citaj kako pise !!
CitatUdji u My Computer i klikni desni klik na prazno...
Onda idi Properties ----> pa onda gore imas tab advenced ---> onda imas ono prvo settings ----> i oznaci kvacicu Use drop Shadows for icon labels on desktop
Poslednja Izmena: April 14, 2012, 13:48:40 POSLE PODNE od |¤ White ¤|

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Moras desni klik na my computer i onda propertis, ne na desktop

Ali ne radi mi :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

da tu se biraju boje, ali ja zelim maket da bude normalno
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin