[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Folder86

Možel mi netko stavit na mediafire ili solidfiles pošto ja nmg skidat s 2shareda više..

Daj novi download link, ne moze vise da se skida :S
RESPECT :
Vegas & C++


Brate jel bi mogao da editujes u pawno ime servera, i ubacis gm da moj server, ja se ne razumem oko toga. Hvala unapred brate.
RESPECT :
Vegas & C++

Nzm kako to nema mape , mapa se ubacujd u mod

Kucas /port i imas opciju (ORGANIZACIJE) pa vidi sam  ;D


aa svaka cast :) 10/10
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))



Citat: TwisTed poslato Maj 10, 2012, 22:52:54 POSLE PODNE
Citat: Mirsad_Makaveli poslato Maj 10, 2012, 20:38:35 POSLE PODNE
Citat: TwisTed poslato Maj 10, 2012, 19:27:46 POSLE PODNE
Kada sam napravio 361 kucu i idem napraviti jos nekoliko zasto mi se ne kreiraju te kuce?
Mora da si dostigao limit odes u gamemode i promijeni broj kuca :D
Ja promijenim i onda mi se ne zeli compilati i pise #define MAX_HOUSES 1000 i ja stavim 1999 i opet nece sto treba promijeniti?
Oce li mi netko vise reci zasto ne mogu dodati vise kuca?
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Citat: jx-servers - _IcE_ poslato Maj 27, 2012, 13:39:15 POSLE PODNE
da vas pitam imali jos ko osim mene da ima bug sa eventima?msm samo se meni pokaze cp sve ih pozovem idem /start izaberem koji event i samo se meni cpovi pokazu!!:SSS  :'(  :'(
da i ja sam primjetio taj bug al na prosloj verziji kad je bilo jos na 0.3d mozda je sad popravio bugove neke ili je samo prebacio na 0.3e

Vi ste mi skripteri pa popravite nesto sami sto samo trazite da neko popravlja , ocete da skriptate , pa probajte sami da popravite

Ja nikoga nevredjam , nego samo kazem da vam je to prilika da naucite nes ;)